Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Munkanélküli kismamák! Miből/h...

Munkanélküli kismamák! Miből/hogyan szerzitek be a babaholmikat? És későbbre van már terv?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 15hetes de már teljesen kétségbe estem az áraktól. Fogalmam sincs,h az én 28000Ft-omból meg a párom 70000Ft-jából hogyan oldjuk ezt meg. Néhány dolgot kapunk innen-onnan de,hogy mi lesz ha elkezd nőni a gyerek azt nem tudom... Ti hogyan oldjátok meg? Ja és lesz fogadott orvosotok? Vagy a szerencsére bízzátok,hogy ki lesz bent a szülésnél?
2010. nov. 17. 10:59
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
56%
Többen is reagáltak úgy, ahogy. Volt aki csúnyán, volt, aki korrekten megfogalmazva. Ez nem elgondolkodtató? Nem lehet, hogy van benne valami?
2010. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
Mivel gondolkodna a kérdező!? Süt róla a primitívség. Vállaljál szerintem 6ot, majd az állam felneveli! Ne törődj semmivel, éld a saját kis világodat, és imádkozz, hogy a gyerekeid ne haljanak éhen, és ne vegye el őket az állam.
2010. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Édes, drága kötözködő, okoskodó, tudálékos, nagyképű rajongóim! Azt hiszem elég világosan és normális hangnemben közöltem,hogy nem vagyok kíváncsi a véleményetekre! Akkor mit vinnyogtok itt még mindig? De biztos csak én nem értem ezt mert olyan primitív vagyok... A ti kedvetekért nem is 4gyeretek hanem 25-öt szülök ! Csak,hogy örüljetek... :P :P
2010. nov. 19. 14:45
 44/45 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Gondoltam leírom a mi helyzetünket. Ötödéves egyetemista vagyok, 7 hónapja mentem férjhez, most várom az első picúrunkat, aki 9+2 hetes jelenleg! Nálunk is nagy dilemma volt, hogy karrier, vagy baba...bizony mi a baba mellett döntöttünk..férjem phd halllgató, 93000 forintot keres havonta, meg mellette különböző programokban vesz részt, jól keres vele...És szépen félre is raktunk, pl. nászajándékot is mind a babaalapba raktuk..szóval én nem panaszkodom, csak azt mondom, hogy nálunk is úgy jön a baba, hogy nem dolgozom...diplomázom...szerintem Ti is meg tudjátok oldani:) És egyet értek, ha az etnikum sorban áll(és én dolgoztam önkormányzatnál a segélyezésnél), tényleg csak ők állnak sorba, akkor igenis állhasson a magyar is! Komolyan a sorbanállók közül 2 magyar volt, abból az egyik eltévedt, ő az engedélyezéstetni akart valamit...szóval...

Lehet kicsit zavaros lettem, de a lényeg, hogy én veled vagyok! és 1 kg kenyér simán elég 3 napra, ne mondja senki, hogy nem...

2010. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Nagy kalappal a diplomához, boldog babavárást és jó egészséget!
2010. nov. 24. 10:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!