Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi vészes hányás...

Terhességi vészes hányás miatt elhalálozhat a magzat, ha nem kap elég tápanyagot és nem tud fejlődni?

Figyelt kérdés
ma 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem, mert akkor nekem már 2 babám nem élne. Ha te 1 falatot eszel, akkor azt is elraktározza, max te maradsz éhes. Ha nagyon durva a helyzet, akkor kiszáradás miatt kórház (a nődkoki beküldött, onnam meg haza küldtek mert nem akartak hányásos beteggel foglalkozni).
ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1. Válaszoló vagyok. Egészséges gyerekeim születtek. 0-24ben hánytam.
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél nekem is volt vészes hányás.

Miután az konkrétan elmúlt, is végig kísérték a hányások az egész terhességem. Egészséges gyerekem született, most lesz 15 éves.

(A többi terhességemnél talán 2-3 hányás, most is 2-nél tartok 30 hetesen.)


Unokanővérem a harmadiknál volt így, 6 kg-ot fogyott a végére a kiindulósúlyából, annyira nem maradt meg benne semmi.

Minden rendben a babával.

ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem, semmi koze hozza az egedta vilagon. A vilag fele ehezik, es megis szulnek nem is keveset.

A baba elveszi am neki kell, ez megvan az anya szervezeteben. Van benned vitamin, zsir, alapesetben, akkor is ha reggeltol estig hanysz. Egyebkent napi 200 Kaloria az amennyivel tobb kell terhessegben. Ez 1 , azaz egy szelet kenyernek felel meg / nap.

ma 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert elveszi a raktaraidbol. Viszont neked lesz mindenféle hiányod. Másrészt így, hogy mindenféle tanulási zavara van a lányomnak, egyáltalán nem biztos, hogy a hanyastol, de ki tudja, tegyél meg mindent, hogy bevigyel táplálékot, vitamint.
ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!