Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hibát követtem el terhesen...

Hibát követtem el terhesen úgy, hogy nem tudtam hogy az vagyok! Szerintetek lesz baja a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16-ára van időpontom a nőgyógyászhoz!

Kérlek ne téljetek el! Nagyon izgulok igy is, hogy mit

mond az orvos! Szoval az a helyzet, hogy 30-an be vettem 5 db 0,25 frontint, hogy tudjak aludni mert elötte már 2 napja nem aludtam másnap 31-re volt idópontom a tetoválóhoz egy jó nagy tetovalás került

a karoma! Annyira felek, hogy valami baja lesz a babának

nagyon megszeretném tartani a babát a

frontint én nem szedem semmilyen

rendszerességgel csupán csak aludni szerettem

volna mert nagyon almos voltam de egyszerűen nem tudtam aludni és csak akkor az egyszer szedtem be

de viszont 5 szemet

kb 8és 9 napos terhes

voltam augustus 30-31-én fogalmam sem lehetett róla! Szerintetek lesz baja a babának? Kérlek

titeket ne bántsatok! Válaszokra van szükségem!



szept. 11. 21:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy 8 és 9 napos terhesség.

Vagy lesz baja vagy nem. Ha lesz, akkor se biztos, hogy emiatt. Amúgy ha álmatlansággal küzdesz, akkor keress fel orvost. Az nem megoldás hogy 5! szem frontint bedobsz.

szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki sem tudja megjósolni. 5 szem azért elég nagy dózis, igaz, egyszeri alkalom volt, mint írod.


A Frontin egyik összetevője, ha koraterhességben szedik, pláne nagyobb dózisban, kis mértékben megnövelheti a fejlődési rendellenességek és a szívproblémák esélyét.

szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy számoltad ki? Kb akkor még a beágyazódás lehetett.
szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
3. Igen! A menstruáció augusztus 3-án volt 6 nap szokott lenni. 21-én volt az az aktus, amivel én most 6-án pozitívat teszteltem. És Augusztusban csak ez az egy aktus volt egész hónapban!
szept. 11. 21:50
 5/38 A kérdező kommentje:
Ezért tudtam így kiszámolni!
szept. 11. 21:51
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
5 db frontin tetoválással megspékelve úgy hogy fogalmad sincs hogy akár terhes is lehetsz? Hát nagyon bízom az emberiségben hogy egy troll a kérdező.
szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
1. Nem küzdök álmatlansággal de akkor még nagyon melegek voltak. Ahogy le hűvösödött mostanra az idő rendesen alszom!
szept. 11. 21:54
 8/38 A kérdező kommentje:
6 honnan kellett volna tudnom, hogy terhes vagyok? Gumival? Miért lennék troll? Kétségbe vagyok esve egyszeri alkalom volt és eddig 3 évig nem jött össze a baba. Most így pedig igen. Nem voltam a terhességre rá görcsölve, de szerettem volna!
szept. 11. 21:57
 9/38 anonim ***** válasza:
86%
Ha augusztus 3-án volt az utolsó menstruációd 1. napja akkor most 5,5 hetes terhes vagy. 5 nap múlva tök felesleges még nőgyógyászhoz menned. 7-8 hetesen bőven ráérsz. Se a bogyó se a tetoválás nem fog tragédiát okozni. Ne f0ss ennyire.
szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%
Ha szerettél volna,miért használtatok gumit?
szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!