Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran nezitek meg a...

Milyen gyakran nezitek meg a babat ultrahangon? Szerintetek keves amennyit en latom? Lent..

Figyelt kérdés

Eloszor 8 hetesen mentem terhesseg megallapitasra, majd 12 hetesen genetika, utana 17 hetesen, majd 19+5.

Ez mind magan rendeles volt, kiveve a 20. Heti genetika.

Most vagyok 21+ 4 napos, legkozelebb 26+4 naposan megyek, mert akkor kaptam idopontot maganrendelesre. Szerintetek ezek nem keves, es nem sok ido idő telik el az ultrahangok között?

Ugy erzem alig latom, (az első terhessegemnel mas volt az orvosom, csak elment egy messzi varosba).

Ti valtanatok, vagy pont eleg amennyi időközönkent latogatom az orvost?


júl. 22. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Elég ilyen gyakran.
júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

2 terhességem volt

Elsőnél:

7hetes megállapítás

12hetes genetikai

18hetes genetikai

32hetes genetikai


Másodiknál:

7hetes megállapítás

12hetes genetikai

17hetesen vérzés miatt

18hetes genetikai

30hetesen genetikai

júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Interneten számos cikkben utána lehet nézni annak mi a javasolt. A kötelező vizsgálatok (pl: genetikai) vannak, de a havi 1 alkalom a 26 hétig a "divat", ha a terhesség problémamentes. Ezután nyilván, ahogy a szülés közeledik sűrűsödik, de sok helyen le van ez írva. Semmi probléma nincs ezzel, ahogy te jársz.

júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is elég ez. De megértelek, amikor terhes voltam, alig vártam hogy lássam a picit az ultrahangon :) Legszivesebben hetente nèzegettem volna
júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Még sok is
júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Én havonta láttam 25000/hó🤣

A genetika külön volt.

Én így voltam nyugodt.


Problémás terhesség volt.

júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

5-7. hétig kétnaponta csináltak uh-t(de ezt nem kívánom senkinek, fenyegető vetélés miatt kórházban voltam). Utána 9. (ez volt a hivatalos terhességmegállapításom), 12.,16., 20. és 21. héten voltam (a genetikai uh-t megcsinálták magánban és az sztk-ban is). Legközelebb a 25. héten megyek majd. Szerencsére eddig nincs olyan panaszom, így engem is 4 hetente hív vissza az orvosom.

Az más kérdés, hogy persze mi is szívesen nézegetnénk sűrűbben:).

júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt a terhessegmegallapitas a 7. heten, aztan a 12 hetes, aztan egy honappal kesobb magzatviz mintavetelnel is megneztek. Aztan volt a 20., meg a 30. heten is.
júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Nekünk eddig volt az elején egy icipici barnázás, ezért 5 hetesen, ahol csak petezsák volt...

aztán 6 hetesen

8hetesen

9 hetesen magánban

12 hetes genetikain

15 hetesen magánban

16 hetesen annyira beteg lettem, hogy a sürgősségin befektettek, így akkor is.

aztán most megyünk majd a 19.héten genetikaira, 21.héten szeretnénk szív uh.-t, aztán 25.hét körül egy babamozi, 30 hetes genetikai aztán remélem már nem csak ultrahangon nézhetem.


Volt egy vetélés, így vagyok nyugodtabb.

júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!