Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mikor lehetett akkor...

Most mikor lehetett akkor ovuláció? Van ahol azt olvasom aznap amikor leesik a hő, van ahol azt amikor megugrik. 6.án 36.2 7.én 36.4 ( itt voltunk együtt) 8.án 36.4 9.én 36.8 Szerintetek? Az alaphőm amúgy 36.4 szokott lenni.

Figyelt kérdés

júl. 9. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet pontosan megmondani, a stabil emelkedés utólag jelzi, hogy volt-e peteérésed, előre nem jelez pontosan a módszer. De alapvetően akörül kéne, amikor leesik a hőd. Volt-e más jeled? Pl: termékeny nyák? (Nalam ez mondjuk nem jelent semmit, nem mindig van.)
júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megemelkedett ma reggelre, szóval valószínűleg volt ovulációm, csak nem tudom, hogy szombaton, vagy vasárnap… szombaton esett le a hőm, és vasárnap kezdett újra emelkedni. Ma reggelre meg még magasabban volt, csak azt nem tudom, hogy akkor van amikor leesik a hő, vagy amikor megemelkedik… ti is dolgoztok a babán? Ha igen mikorra nem várod?
júl. 9. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, az a fontos, hogy a várható ovu előtt nyuszi üzemmódba toljuk. :D Ha megvolt már neked, akkor ezen már nem tudtok nagyon dolgozni a hónapban, remélem egy-két nappal előtte azért voltatok együtt!


Hát, az én esetem bonyolult, akarunk babát, igen. Sajnos későn tudtam meg, hogy nem hosszabbítják meg a munkaszerződésem így új munkát kellett keressek, 2 hónapig fizetesem sem lesz, utána kezdődik az új munka, ha minden jól meg januárban vesznek fel határozatlan szerződéssel. Itt csak határozott volt és nem tudták elintézni, hogy maradhassak. :(


Március elején volt egy kémiaim, a ciklus 33. Napján megszakadt. Azóta nem sikerült. Ma vagyok a 17. Ciklusnapon, nem igazán fix hosszúságúak a a ciklusaim, de a 15. Napon 36.2-t mertem, ma meg már 36.5 szóval úgy fest én is túl vagyok rajta. Ebben a hónapban még aktìvan rajta voltunk az ügyön, ha nem sikerül, akkor januárig elodázzuk, hogy legyen fix szerződésem. Ez most amiatt is fontos mert nagyon gyűjtünk lakásra... :( bonyolult az élet.


De nagyon remélem, hogy Nektek sikerül minél előbb! ;)

júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szurkolok énis! Februárba nekem is volt már sajnos egy spontán vetélésem…

Akkor nem gyúrtunk rá annyira, egyszerűen csak jött, és sajnos ment is.. már most lehet próbálkoznunk, remelem hamar összejön. Írj majd azért hogy sikerült-e!

júl. 10. 16:20
 5/10 A kérdező kommentje:
És képzeld én meg ma vagyok a 17. napon :D
júl. 10. 16:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Én vagyok az 1-3. Hát, őszintén hiába figyeltem, nem igazán voltak ovulációs tüneteim. A 23. Napon vagyok, de PMS tünetem sincs igazából, mint pl: tipikus mellfeszülés. Ma reggel egy alhasi görcsre ébredtem, de ennyi. A hőm nem ment 37 fok fölé még, mint eddig, bar lehet a légkondi se segít rajta. Van egy sanda gyanúm, hogy ez inkább egy ovuláció nélküli ciklus, vagyis egyáltalán nem ovuláltam, ìgy valószínűleg késni is fog a menzeszem, mert ez evente 1-2x meg szokott esni velem

... Lh teszteket még nem vettem soha, ennyire nem akartam rástresszelni, elégnek tartottam a vérvételt az elején a próbálkozáshoz, meg a hőmérőzést. Szóval én már elengedtem már ezt a hónapot, mert túl sok dolog nem stimmel.


Neked kívánom a legjobbakat!

júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érdemben nem tudok hozzászólni, mert én nem vagyok tisztában a hőmérőzéssel.. ennyire nem figyelem a ciklusomat.

Viszont érdekelne, hogy sikeresen zártad-e a hónapot.. illetve a korábban hozzászólók válaszát is várom.

Ha lehet. 😊

aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a válaszoló. Nagyon reménykedtem, teszteltem egyet 32. Napon. Negatív lett, 35. Nap megjött. :(
aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom!


Mielőbbi pozi tesztet nektek, nekünk! 😇


#7

aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt kívánom Nektek! :)
aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!