Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hibát követtem el terhesen...

Hibát követtem el terhesen úgy, hogy nem tudtam hogy az vagyok! Szerintetek lesz baja a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16-ára van időpontom a nőgyógyászhoz!

Kérlek ne téljetek el! Nagyon izgulok igy is, hogy mit

mond az orvos! Szoval az a helyzet, hogy 30-an be vettem 5 db 0,25 frontint, hogy tudjak aludni mert elötte már 2 napja nem aludtam másnap 31-re volt idópontom a tetoválóhoz egy jó nagy tetovalás került

a karoma! Annyira felek, hogy valami baja lesz a babának

nagyon megszeretném tartani a babát a

frontint én nem szedem semmilyen

rendszerességgel csupán csak aludni szerettem

volna mert nagyon almos voltam de egyszerűen nem tudtam aludni és csak akkor az egyszer szedtem be

de viszont 5 szemet

kb 8és 9 napos terhes

voltam augustus 30-31-én fogalmam sem lehetett róla! Szerintetek lesz baja a babának? Kérlek

titeket ne bántsatok! Válaszokra van szükségem!



szept. 11. 21:33
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
20. Nagyon szépen köszönöm a választ! :) A sok negatív kommentelőnek azt írom, ha ezt olvasnám lehet én sem hinném el! Viszont pont hogy velem történt meg! Szerintem, ami most volt nyár elég meleg volt 2 nap nem alvás sok volt nekem lefárasztott szerintem nem csak én voltam így, hogy nem tudtam aludni. Hát tettem azért, hogy tudjak hülyén érzem magam én is bőven. Ráadásként másnap mentem tetováltatni! Haragszom eléggé én saját magamra (van is miért!) de ez így jött össze! Szeptember 6-a óta esz az ideg azonnal telefonáltam időpontért és 16-ára kaptam, hogy ezt minél előbb megbeszéljem az orvossal nem szeretnék addig idegben lenni azért tettem fel itt a kérdést! És nem troll vagyok nem ki találtam sajnos pont, hogy ez meg történt velem!
szept. 11. 22:26
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért vettél be 5 darabot?? (Terhességtől függetlenül érdekel)
szept. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
23%
Istenem miért kell riogatni az embert hihetetlen na mindegy....Nem lesz semmi baja a babának ez a legkissebb dózisú frontin..bnőm 2 hétig antibiotukomt szedett mielött megtudta hogy terhes és makk egészséges fia van,másik kolléganőm terhes volt és mielött megtudta tetováltatott ott sem lett az ég világon semmi baj.Elvileg 6 hétig nincs még a magzat kontaktban az anyával nyílván mostmár tudod,mostmár ne vegyél be ilyesmit kérj az orvostól javaslatot mit lehetne alvás problémákra terhesen szedni.Nyugi semmi baja nem lesz a babának!!! :)
szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
91%

23!


Akkor mi a fenéért olyan fontos a terhesség első heteiben a folsav,ha nincs is összeköttetés, és nem szívódik fel semmi?


5db (!) Frontin sok. Nem terhesen is! Ne írd,hogy nem sok!

szept. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
88%

Így van, kérlek soha ne vegyél be többet ennyit. Nem terhesen se.


Elvileg az anyának, neked kell a folsav, a baba elveszi, ami szükséges. Elszívja tőled. Azért kell pótolnia a nőnek, legalább az első trimeszterben. De kérlek javítsátok ki, ha rosszul értelmeztem.


És ne folsavat szedj. Hanem szerves folátot. Mert minden 10. nő nem tudja megfelelően lebontani a folsavat, csak nem tud róla. (Maximum egy meddőségi vérvételnél derül ki, nekem is ott mutatta ki.)


Rögtön szerves folát, az a biztos.

szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
5 szem frontin nagy durva hatást vált ki valakinél, aki valóban nem szedte soha. :) tudom, mert én szedtem, és eleinte 1-2 szem is durván beut. Tehát te szeded/szedted, nem tudom, ebben miért hazudsz idegeneknek, senkinek semmi köze hozzá. Amúgy szerintem ilyen korai terhességnél nem számít, az alkoholra, meg cigire is azt mondják, hogy mindent vagy semmit, az elején vagy elmegy tőle a baba, vagy nem...viszont most már, hogy tudatában vagy egy szemet se szedj be véletlenül se, hiszen napról napra nagyobb a terhesség, nagy kárt okozhatsz most már vele!
szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

26!


Viszont ha elmehet tőle a baba,akkor csak felszívódik...

szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
26. Miért hazudnék? Tehát egyáltalán nem értem! 5 szemet szedtem be! Nem az enyém a gyógyszer! Nem vagyok se függő semmi nem dohányzom nem alkoholizálok hibáztam és igen ki ütött mint írtam, mert végre sikerült elaludni a nagy melegek ellenére! Nem kell engem hazugsággal vádolni! Jól vagyok még nincsenek tüneteim hétfőn megyek az orvoshoz! Majd ott elmondanak mindent! Kár volt feltenni itt a kérdést tele van ez a GYK. Rosszindulatú emberekkel! Honnan kellett volna tudjam, hogy babám lesz? Még egyszer leírom nem vagyok függő és igen ki ütött! Azt gondolom, hogy a frontin a kisseb probléma! A tetoválás szerintem rosszabb! De mint mondtam hétfőn ezt az orvossal megbeszélem majd ő leszedi a fejem! Ha itt vagy a kérdésre válaszolj ne hazugsággal vádolj! Nem kell nekem frontint szednem! Csak be vettem mert ki készültem 2 nap alvatlanságtól!
szept. 12. 09:51
 29/38 A kérdező kommentje:
Lehet egy is elég lett volna de nekem azt mondták, hogy a 0,25 frontin gyenge!
szept. 12. 09:56
 30/38 anonim ***** válasza:
73%
Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha a gyerek nem fog aludni éjjel akkor is begyogyszerezed majd magad, hogy tudj aludni, miközben a baba ordítani fog?
szept. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!