Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hibát követtem el terhesen...

Hibát követtem el terhesen úgy, hogy nem tudtam hogy az vagyok! Szerintetek lesz baja a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16-ára van időpontom a nőgyógyászhoz!

Kérlek ne téljetek el! Nagyon izgulok igy is, hogy mit

mond az orvos! Szoval az a helyzet, hogy 30-an be vettem 5 db 0,25 frontint, hogy tudjak aludni mert elötte már 2 napja nem aludtam másnap 31-re volt idópontom a tetoválóhoz egy jó nagy tetovalás került

a karoma! Annyira felek, hogy valami baja lesz a babának

nagyon megszeretném tartani a babát a

frontint én nem szedem semmilyen

rendszerességgel csupán csak aludni szerettem

volna mert nagyon almos voltam de egyszerűen nem tudtam aludni és csak akkor az egyszer szedtem be

de viszont 5 szemet

kb 8és 9 napos terhes

voltam augustus 30-31-én fogalmam sem lehetett róla! Szerintetek lesz baja a babának? Kérlek

titeket ne bántsatok! Válaszokra van szükségem!



szept. 11. 21:33
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Mellesleg gumit is használtunk tehát ez a baba nagyon össze akart jönni úgy hogy 3 éve semmi és el is engedtem a témát meg nem görcsöltem rajta!
szept. 11. 21:59
 12/38 anonim ***** válasza:
94%
Troll,kamu. Aki gyereket szeretne,az nem védekezik gumival!
szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
93%

Tehát 3 évig nem sikerült teherbe esni. De közben probálkoztatok. De most mégis használtatok gumit, annak ellenére hogy gyereket akartok?


Nem tudom hogy jól remlik-e, de javítson ki valaki ha jobban tudja,- 5v6 hétig nem szívodnak fel a dolgok, mivel még nincs összeköttetés.

szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem szedsz rendszeresen frontit, és nem vagy 180 kiló, 5 szemtől még mindig aludnál. Ha csak öt szemmel tudsz elaludni, függő vagy.
szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
61%

14!


Ez meg a másik, igen.

szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
80%
Mi értelme az ilyen kérdéseknek? Több sebből vérzik a történet.
szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
14 nem vagyok 180 kg sőt függő sem vagyok a 0,25 frontin volt mint írtam 2022-ben lett felírva (nem nekem!) és nem aludtam a mai napig másnap 31-én felkeltem 7-kor és mentem tetováltatni!
szept. 11. 22:06
 18/38 anonim ***** válasza:
61%

Én egy szerdai nap tudtam meg, hogy terhes vagyok, és az első gondolatom az volt, hogy hétvégén úgy berúgtam, mint még soha. Szerintem életemben annyit nem ittam, mint akkor.

Orvos két hét múlva, akkor 8 és fél hetes volt.

Eszembe se jutott, hogy terhes lehetek, mert megjött időre előtte, 5 nap kemény vérzés.

Szóval néha így van ez.

Jön a baba, amikor nem számítunk rá.

Egészséges, egyébként.

szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
88%
17# én egy műtét előtt kaptam egy db 0.25ös frontint, úgy kiütött, hogy külön segítettek fel az ágyból, mikor toltak a műtőbe. Ha egyszerre beveszel ötöt, vagy durván rá vagy függve, vagy komplett hülye vagy, de egyik esetben sem kellene gyereket vállalni!!
szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
85%

Ne aggódj kérdező, nagy valószínűséggel nem lesz rossz hatása. Ugyanis akkor még nem is voltál gyakorlatilag terhes. Augusztus 21-én volt az aktus, az ovulációd utána lehetett 1-3 nappal, pont elkaptátok.


31-én éppen hogy csak beágyazódott a petesejt. A beágyazódás az ovuláció után történik 8-10 nappal és eltart pár napig. Csak utána leszel igazából terhes. Ekkor kimutatja a terhességi teszt a hcg hormont.


Rengeteg nő iszik, meg hadd na mondjam, miket fogyaszt, amíg észre nem veszi a terhességet az 5-6. hét körül. És egészséges lesz a gyerekük.


Ha orvoshoz 16-án mész, akkor leszel kb. 6 hetes +2 napos. A menstruáció első napjától kell számolni. Nem biztos, hogy már látni fogja a szívhangot, lehet csak pulzálást. Ettől ne ijedj meg, majd visszahív a doki későbbi időpontra.


De most már persze figyelj oda jobban, ne szedj Frontint. Meg keress rá neten, miket nem szabad enni, nyers tojás stb.


Boldog babavárást!

szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!