Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásolja a születendő...

Befolyásolja a születendő kisbaba egészségi állapotát az ha a férfi 15 évig drogozott, de már tiszta?

Figyelt kérdés
Fiatalon mindenféle drogot használt, nehéz drogokat is. A 15 év során voltak időszakok mikor gyakran és voltak mikor csak heti 1x. Már leszokott. Emellett alkoholista volt de már 10 éve tiszta! Közel 40 éves most. Én mint nő sosem drogoztam és ittam. Nem vagyok még terhes! Csak tudni szeretném mire számíthatok. Csak randizási fázisban vagyunk de nem is építenék vele fel egy kapcsolatot ha túl nagy a kockázat a kisbabának.

ma 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem gondolnám náluk javulhat a sperma minősége is, alapból 2 naponta friss termelődik, egy andrológiai vizsgálat nem árthat, mert lehet, hogy annyir rontott a helyzeten, hogy kevesebb a jó minőségű spermiuma, esetleg javasolt lenne a lombik.


Nekünk nőknél rizikósabb a dolog, hiszen nem termelünk új petesejteket, annyi van és az amivel születtünk.


Szóval egy vizsgálatot megér, hogy állnak a katonái.

ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Az egészségi állapotát sehogy nem befolyásolja a valamikori drog és alkohol. Az viszont nagyon, hogy bármikor visszaeshet. Drogosnál és alkoholistánál is nagyon ritka, aki örökre tiszta marad. Ha mindkettő volt, akkor a fehér holló esete. Én ezért nem mennék bele.
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nagyobb a veszélye a visszaesésnek.
ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
82%
3.-nál a pont. ok normális ember is megkattan, amikor születik gyereke és beteg, sír, nincs lóvé, anya depis,... Szóval piálni fog meg drogozni a kanid.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Igazság szerint 15 év az elég sok viszont nekem van egy nagyon közeli rokonom aki egész fiatal korában drogozott viszont több mint 15 éve nem azóta családos ember és nagyon jól tartja magát
ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
A születendő gyerek egészségi állapotát kérdezte, nem az apáét. Ezt nem itt kellene megkérdezni, hanem egy orvostól. Aki 15 évig drogozott, valószínűleg nem egészséges, de hogy ez milyen hatással lehet a születendő gyerekre, azt így nem lehet megmondani.
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A függő mindig függő marad, csak más lesz a tárgya. Pia, drog helyett valami más. Én nem terveznék vele komolyabban.
ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 babyboom567 ***** válasza:
82%
Az egészségi állapot valószínűleg nem, de a egész életszínvonalát,és a jövőjét igen.
ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem állnék le ilyennel:(

Nagy a riziko faktora

ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is azt a tábort erősítem, hogy ilyennel szóba se állnék.
ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!