Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásolja a születendő...

Befolyásolja a születendő kisbaba egészségi állapotát az ha a férfi 15 évig drogozott, de már tiszta?

Figyelt kérdés
Fiatalon mindenféle drogot használt, nehéz drogokat is. A 15 év során voltak időszakok mikor gyakran és voltak mikor csak heti 1x. Már leszokott. Emellett alkoholista volt de már 10 éve tiszta! Közel 40 éves most. Én mint nő sosem drogoztam és ittam. Nem vagyok még terhes! Csak tudni szeretném mire számíthatok. Csak randizási fázisban vagyunk de nem is építenék vele fel egy kapcsolatot ha túl nagy a kockázat a kisbabának.

ma 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmes nő egy ilyen férfinak nem az esetleges genetikai problémák miatt nem szülne, hanem azért, mert megvan a józan esze.

Az alkoholista mindig alkoholista marad. Jöhet bármikor egy olyan stresszhelyzet az életében, hogy visszaesik. Akár pont a kisbaba miatt megváltozott élethelyzet, otthoni feszültség, viták, az egész úgy unblock.

ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A születendő kisbaba egészségi állapotát szerintem nem befolyásolja. De ha bármi baja van úgysem fogják tudni, hogy mitől, te meg úgyis arra fogod majd, hogy drogos volt. Ezeket emiatt nem lehet felmérni, de kérdezz meg egy genetikust.
ma 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!