Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik tudják hogy van fordulva...

Akik tudják hogy van fordulva a pici a pocakban, érzitek a kis buksiját ? Szeméremcsont vagy mellkas alatt ?

Figyelt kérdés

#baba #magzat #fejvégű #farfekvéses
ma 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy.
ma 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lefele van fordulva, 33 hetes vagyok, de ha nem tudnám nem biztos, hogy meg tudnám mondani, hogy hogy fekszik. Megjegyzem első babás vagyok, így még nem olyan tapasztalt. Annyi, hogy ha csuklik, azt inkább az alhasamban érzem. :)
ma 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem éreztem.


Nekem csak 38. hétre fordult be, én voltam a legmeglepettebb az ultrahangon, mikor mondták, hogy fejvégű. Semmi különbséget nem éreztem a faros, a haránt és a fejvégű között.

Csak a vajúdás legvégén éreztem, hogy nyom, feszít a feje, ott egyértelmű volt hogy ez fej.

ma 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!