Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy van mikor...

Normális, hogy van mikor olyan aktív a magzat mint aki nekifutásból ki akarna ugrani? 😅🤣

Figyelt kérdés

28 hetes vagyok, már az elejétől fogva elég aktív, de ahigy egyre nagyobb egyre merészebb dolgokat produkál 😅 haránt fekvésben van így mégjobban érezni...persze nem folyamatosan csinálja, szüntelen csak mikor aktív időszakban van akkor kb mintha dobna egyet magán 🤣😅 boxol rugdos.. egyre többet van éber fazisban, egy nagy buli után pedig jót alszik 😅

Vagy ha azon az oldalamon fekszem ami neki nem szimpi akkor is durván fejezi ki nemtetszését 😅



ma 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

HOL tudna NEKIFUTNI???

NE ÍRJ ilyen hülyeségeket!

ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Gondolj bele, pici helyre van bezsufolodva egy nagy magzat. Nyilván egyre erőteljesebben érzed a mozgasat
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mond...

Konkrétan néha azt éreztem, hogy a legény mindjárt "kiesik"alul, mert annyira nyomakodott.

ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

#1 miért is kell belekötni?

Mindenki más érti mire gondol a kérdező.

Valószínűleg ő is tudja, hogy a kisbabák a házban nem szaladgálnak.

ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normalis. Egyre kisebb neki a hely.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

És most nézem, hogy has helyett házat írtam.

Bocsi, autokorrekt javított 🤣


#4

ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, persze, én is mostanában kezdtem érezni, hogy akkorákat rugdos, meg öklöz, sokszor a semmiből, előtte nyugi volt, hogy majd kiviszi az oldalam, hasam. 31 hetes vagyok, eddig nem volt ekkora ereje:).
ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 28 hetes vagyok.

Én hétfőn írtam ki kérdést, mert az addig igen aktív baba alig-alig, meg apróbbakat mozgott...

Keddet még lightosban tolta, tegnaptól kb én is ezt érzem, a bordáim és a húgyhólyagom rendesen igénybe van véve 😅

ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok! A baba mozgása mellett ti éreztek derekfajdalmat? En is 28. hétben vagyok es le akar szakadni a derekam es a lábam is.
ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én igen, kb. egy hete, ha hosszabb ideig ülök,vagy állok. Fekvésre pár perc alatt elmúlik. Igaz, nekem a hasam most kezdett jobban nőni, eddig nem volt nagy. A lábamat az ágyban szoktam elfeküdni, olyankor muszáj átfordulni a másik oldalra sürgősen. (7. vagyok)
ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!