Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Füstölt lazacot ettem terhesen...

Füstölt lazacot ettem terhesen! Milyen baj történhet?

Figyelt kérdés

35. hétben vagyok és tegnap este a vacsorában volt füstölt lazac, amit megettem, csak utána eszméltem rá, hogy ezt nem szabadott volna enni.

Próbáltam utánanézni, hohy mi történhet, de mindenhol csak azt láttam, mit ne egyél, és miért, de a következményről semmit nem találtam.

Annyit megfejtettem, hogy a nyers halat a higany miatt nem lehet fogyasztani, de mi történhet?

Segítsetek légyszi, nagyon kétségbe vagyok esve



szept. 6. 07:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
De mi a fészkes fenéért zabálsz be bármit gondolkodás nélkül?? Nyilván semmi bajod nem lesz, de ha parás vagy, akkor miért nem tudsz gondolkodni? Ezt sose értettem....
szept. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem, hanem választ a kérdésre, tovább is lehet ilyenkor lapozni.
szept. 6. 07:38
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Tudod mi a füstölés? Az nem nyers.
szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Mi baj történhet? Ha túl sokat ettél, akkor elcsapod a hasad. Eszem megáll már ezektől a baromságoktól, komolyan.
szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Mi történhet?

Semmi, majd ma este vagy holnap reggel a wc-be kerül.

Miért kergulnek meg a kismamák?

szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Agyadra ment a terhesség, semmi bajod nem lesz se neked, se a babának.
szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz attól a pár falattól semmi bajod, nyugodj meg.
szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

3., ez azért így, ilyen formában nem igaz, hogy a füstölt lazac nem nyers - ugyanis többféle füstölési eljárás létezik és nem mind jelent megfelelő hőkezelést.

Ettől függetlenül 99%, hogy a kérdezőnek semmi baja nem lesz, mert a boltok polcain relatív biztonságos élelmiszerek találhatók és gondolom nem házilag füstölt volt a lazac.

Nem, kérdező, nem a higany a gond, az a főtt kajában is benne van, hanem pl. a liszteriózis vagy a fonalféreg.

szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lesz semmi bajotok
szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Elég hanyagul néztél utána akkor. A lazacban van a legkevesebb higany.
szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!