Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetesen alább hagynak a...

10hetesen alább hagynak a terhes tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma vagyok kb 10hetes 9het és 5-6nap szóval már beléptem a 10.be

De nem tudom,olyan fura érzésem van eddig minden éjszaka pisi 1-2x most vagyb

2 napja 1x vagy 1x se

A hányinger is alább hagyott illetve ami a legjobban bosszant az a mellfeszülés,fájás,M reggelre alig éreztem.

Viszont tegnap még hozzá nem lehetett érni.

Nagyon parázom,mert M


ár volt vetélésem 9hetesen és akkor is volt hasonló ,hogy alig voltak tüneteim....

Szerdán megyek orvoshoz,addig bedilizek🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Valaki volt már így és nem lett baj?



ma 06:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a második babánál. 5 hetes korától rengeteget hánytam, fájt a mellem. Aztán kb ugyanakkor, a 10. hét környékén mintha elvágták volna. Semmi baj nem volt. :)

Az első terhességemnél meg absztrakt nem volt semmilyen tünetem.

ma 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Remélem nálunk is ez lesz a helyzet 🙏🙏

Köszönöm a válaszod, megnyugtató ❤️

ma 07:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam kb. ugyanez történt, amit leírtál. Missed ab lett a vége.

Kívánom, hogy nálad úgy legyen, mint ahogy az #1-es írta..

ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 9 hetesen elmúlt, most a 11. héten sajnos állandóan hányni járok. Jobb volt, mikor elmúlt.

ma 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 nekem is elmúltak a tünetek és nem élt a baba?
ma 08:01
 6/9 A kérdező kommentje:

#5ohh te szegény 😐

De legalább tudod hogy minden rendben van 🙏

Remélem nálam sem lesz másképp🤞

ma 08:02
 7/9 anonim ***** válasza:

10.héten voltam utoljára uh-n most 11+6 vagyok. Kb 8. héttől nem fájnak a melleim, 10. hét után meg enyhültek az émelygések, addig egésznapos volt, mostanában pedig csak este jött émelygés amikor éhes voltam. Tegnap és ma viszotn visszatért... megint vacakul érzem magam. Sajnos valóban jönnek mennek a tünetek, nekem a doki azt mondta, az enyhülés nem gond, akkor lehet baj, ha egyszerre minden tünet teljesen megszűnik, de még akkor sem 100%, hogy baj lenne, csak olyankor nagyobb az esély.


Szóval ne aggódj :) Amíg vannak tünetek, csak épp gyengébbek, addig ne aggódj :) Néha jut egy-két nap pihi :)


Volt két vetélésem is, nekem pl ott megvoltak a tüneteim, tehát nem gondoltam, hogy baj lehet.


Jó egészséget.

ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 köszönöm szépen neked❤️

Nektek is jó egészséget kívánok❤️

ma 08:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Ma vagyok 11+6 az elejétől kezdve semmi tünetem, a baba köszöni szépen jól van, ha épp aggódok meghallgatom a szívhangját.


A kisfiammal se voltak nagyon tüneteim, úgyhogy nekem már az ellenkezője lenne a furcsa. Tünetek nem mérvadóak.

ma 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!