Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. napja késik a menstruációm,...

8. napja késik a menstruációm, de a tesztek negatívak, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8. napja késik a menstruációm. Csináltam 3 tesztet 2 nap eltérésekkel, az utolsót tegnap, de negatív lett mind. Nem jellemző ez a hosszabb késés nálam. A pms tünetek is elmaradtak, viszont 2 napja szinte biztos voltam benne hogy megjön, mert olyan érzés volt a hasamban,mint akkor szokott, enyhe görcsölés, de nem jött meg. Azóta semmi ilyesmi. A mellem a hónaljam felé mindkét oldalt érzékeny érintésre, kicsit feszül, de ennyi. Nem érzem furán magam meg semmi. Holnap megyek vérvételre, akkor kiderül remélhetőleg biztosra. Valakinek volt hasonló tapasztalata? Szerintetek lehet ez terhesség?



szept. 18. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet
szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%

A barátnőm is ugyan így voltomt te kedves kérdező, és neki cisztát találtak,de kapott rá gyógyszert és felszívódott

Csináltass holnap béta hcg tesztet,aztán Az tutira kimutatja

Majd írj hogy mi volt

Szorítok neked🤞

szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én a terhességet kizárnám. Ha negatív a teszt, fel sem merülne bennem.

Inkább hormonbaj, ciszta. Vagy csak szimplán ebben a hónapban kimarad. Ilyen is van.

szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Nézess progeszteront is, ha már mindenképp vérvételre mész. Abból legalább látni fogod, hogy volt-e már ovuláció, várható-e, hogy megjön pár napon belül.


(99,9999999999%, hogy nem vagy terhes)

szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!