Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnő értesíti a szülőt, ha...

Védőnő értesíti a szülőt, ha a lánya terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves vagyok, tudom sokan használják kifogásképp, de nálunk valóban fogamzásgátló gyűrű mellett lépett fel a terhesség. Sokat gondolkoztam rajta, hogy mi lenne a legjobb döntés, végül úgy döntöttem/ döntöttünk megtartjuk. Külön élünk saját házban már fél éve, saját keresetünk van, alkalmasak vagyunk az eltartására! Jelenleg 11 hetes a baba, jövőhéten megyünk down szűrésre, addigra szeretném felvenni a kapcsolatot a védőnővel.

Viszont itt a lényeg, nekem anyukàmmal mindig is nagyon nehéz kapcsolatom volt, még nem most szeretném neki elmondani mert tudom hogy reagálna, sosem tekintett rám lányaként, de ezekbe most nem szeretnék belemenni, lényeg, hogy ő érzelmi támogatás helyett csak az ellentétjét adná és én ezt nem szeretném. Szóval amikor elmegyek a védőnőhöz ő értesíteni fogja? Köszönöm előre is a válaszokat! Januárban már betöltöm a 18-at!



tegnap 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha januárban töltöd a 18.-at, szüléskor nagykorú leszel, anyádnak nincs köze hozzá onnantól kezdve.

Az azért érdekelne, hogy 17 évesen milyen munkád van, hogy annyira jól keresel.

Hiszen még érettségit sincs meg...

tegnap 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
*Érettségid
tegnap 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nyolc általánosra gyereket szülni …
tegnap 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Hiszi a fene, hogy egy 17 éves jól keres és saját lakása van.
tegnap 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Végül is az Onlyfans és az influencerkedés is munka.
tegnap 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés egyértelműen kitaláció
tegnap 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem egyedül keresek természetesen úgy, hogy kényelmesen megélhessünk. Ketten teljesen jól kijövünk. Futár vagyok egyébként, párom kukás így az átlag 1 millió megvan havonta. Szerintem úgy, hogy nincs különösebb akadálya a felnevelésnek, nem kell megölni egy életet!! 14 éves korom óta legtöbbször nyilván feketén dolgoztam, hogy minél előbb ki tudjak jutni a családi környezetemből. Nem tartom magamat alkalmatlannak, mivel hamar kellett úgymond felnőnöm és önállósodnom. Párom családja viszont rengeteget segít és támogat mindenben, és ha bármi történne is, nekem is van lakhatásom és munkám is, esti iskolában vagyok egyébként 11.-es jelenleg, valószínűleg levelezőn folytatnám, így az érettségim is meglenne!
tegnap 16:14
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Egy kukás és egy futár havi 1 millát keres ? Találj ki jobb mesét. Még ha elhiszem, hogy egy futár összeszed mondjuk nettó 400-at, olyan nincs hogy egy kukás 600 körül kap.
tegnap 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem értesíti. Azt se tudja ki a szülőd.
tegnap 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Szomszéd kukás. Nem a pakokós, hanem a "szakképzett sofőr". Családi adókedvezménnyel 2 gyerek után kap netto 350et 🤣

Úgyhogy ez az 1milió, meg a saját lakhatás meg a satöbbi csak mese habbal.

tegnap 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!