Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnő értesíti a szülőt, ha...

Védőnő értesíti a szülőt, ha a lánya terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves vagyok, tudom sokan használják kifogásképp, de nálunk valóban fogamzásgátló gyűrű mellett lépett fel a terhesség. Sokat gondolkoztam rajta, hogy mi lenne a legjobb döntés, végül úgy döntöttem/ döntöttünk megtartjuk. Külön élünk saját házban már fél éve, saját keresetünk van, alkalmasak vagyunk az eltartására! Jelenleg 11 hetes a baba, jövőhéten megyünk down szűrésre, addigra szeretném felvenni a kapcsolatot a védőnővel.

Viszont itt a lényeg, nekem anyukàmmal mindig is nagyon nehéz kapcsolatom volt, még nem most szeretném neki elmondani mert tudom hogy reagálna, sosem tekintett rám lányaként, de ezekbe most nem szeretnék belemenni, lényeg, hogy ő érzelmi támogatás helyett csak az ellentétjét adná és én ezt nem szeretném. Szóval amikor elmegyek a védőnőhöz ő értesíteni fogja? Köszönöm előre is a válaszokat! Januárban már betöltöm a 18-at!



tegnap 15:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Persze, egy kukás ilyen jól keres... Még a futárt vhogy el tudnám képzelni, de ketten akkor sem valószínű, hogy ennyi lenne a jövedelmetek. Gondolom, albérletben laktok, azért az sem olcsó mulatság. Amúgy gyerek mellett tanulni meg elég nehéz dolog, ezt meg kellett volna előbb fontolni.
tegnap 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%

11- azt írja saját házban élnek.

Azt meg hogyan, vajon miből vették?

tegnap 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Megvolt az esti mese,lehet menni aludni! Holnap iskola!
tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora kamut baszki:D
tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként van rá pl hogy 17-18 éves jól kereshet. Húgom 18 lett tavasszal (17 volt mikor kézbe kapta a szakmáját -igen, nincs érettségije hanem szakmunkásba járt-) és most tavasszal lett 18 és 700 ezreket keres. De persze nagyon sokat dolgozik 24 orazik stb.
tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
És ha szétmentek a pároddal el fogod tudni tartani magad és a gyereket is? Mert ha a szuleidre nem szamithatsz SAJÁT egzisztenciád meg nincs akkor ez nagyon nagy felelőtlenség. Igaz már mindegy, mivel a 11.hetben vagy, de akkor is..
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
30%

16!


Miért lenne mindegy? 18 év alatt a 18. hétig kérhet abortuszt!!

ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

Biztos nem fog abortuszt kérni, nem is ez volt a kérdés.

Azt most hagyjuk, hogy csak 17 éves, stb, igen felelőtlen ez tény.

De nehogy már idegenek mondják meg neki, hogy abortuszra menjen...

Ez azért mindennek a teteje, hogy arra biztattok egy 11 hetes terhes lányt, hogy menjen és olje meg a gyerekét, akinek nemsokára már a nemét is tudni fogja..Viccek vagytok komolyan.

Más pénztárcájában turkaltok, hogy miből, hogyan élnek.

Egyik válaszoló sem a kérdésre válaszolt eddig, kivéve egy két választ

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
26%

#17 ezt nem tudtam mert szerencsére nem voltam ilyen helyzetben.


#18 hát ha már szerencsétlennek nem jutott egy felelősségteljes szülő akire számíthat, legalább valaki figyelmeztesse hogy hulyeseget csinál és felelőtlen.


Amúgy ezek a huvelygyuruk nagyon megbízhatatlan fogamzasgatlok amennyire tudom, szóval itt kezdődik a baj hogy a kérdező védekezni se tudott rendesen..

ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
48%

Ez a baj, hogy ha valaki kukàs akkor azonnal tàrsìtjuk hozzà a pejoratìv tartalmakat.

Nekem van kukàs baràtom, ès tènyleg nagyon jòl keres, nettòban több mint fèl milliòt.

Nem èrtem mièrt lenne rögtön "mese".

Ismerek 30-40 èveseket akikre egy kutyàt nem biznèk rà ès 17-20 èveseket akikre az èletemet bìznàm.

Nyìlvan nem ez az àltalànos, de van ilyen is.

Bìzom benne, hogy ti is felelőssegtudatos döntèst hoztatok, ès az a csöpp kis èlet aki benned növekszik szeretetben fog felnőni. Legyen meg minden alapszüksèglete, ehhez nem kellenek milliòs fizetèsek.

Sok sikert, èn drukkolok nektek!

ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!