Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon pánikba vagyok esve,3.t...

Nagyon pánikba vagyok esve,3.terhességem lenne,vajon minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

Ma kellene hogy megjöjjön viszont én 2 napja csináltam egy tesztet és halvány pozitív lett,viszont ma reggel már erősödött

De nemrég wcn voltam és a papíron észleltem kevés barnás folyást.

A hasam nem fáj nincs semmi tünetem ami mensesre utalna

Volt itthon progesteronom illetve velfem tablettam még a múltkori terhessegemből ami sajnos méhen kívüli lett, abból vettem be 😞😞

Azelőtt pedig volt egy missed abom is ,mert 9hezesen elment a babám

Annyira félek hogy most is ez fog történni

De orvoshoz még nem mehetek,úgysem látná semmit

Rettegek 🥺🥺🥺

Valakivel volt már ilyen? Mi lett a vége? 🙏🙏🙏



aug. 9. 13:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kívánom a legjobbakat!

Jelentkezz majd;)

aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Tegnap este mégiscsak bementünk az ügyeletre,a férjem nem hagyta a kis ördög na meg engem se...

Megvizsgált az orvos hüvelyi uhval,és mondta,hogy nem lát semmit még egyenlőre a méhbe,mert még nagyon korai ugye csak tegnapra vártam a nem vártat,aztán mondta hogy vérzés sincs se semmi felé folyás már,úgyhogy néhány nap mulva meg kell ismételni az uht akkor már hátha fog valami látszani.

Nagyon bízom benne hogy nem méhen kívüli terhesség,bár azt már éreztem egyszer sajnos mennyire fájdalmas, és akkor a mensesem is megjött.

Igy csak annyit mondott hogy mindent rendben lát egyenlőre várjunk,de hála istennek 🙏 már nincs folyásom se

Azt mondta,hogy a Progeszteront se szedjem amíg nem látszik a terhesség csak a vitaminokat és pihenjek sokat.

A barnázás normális a terhesség nagyon korai szakaszában a hormonok miatt.

Kicsit megnyugodtam,de teljesenajd csak akkor ha hallom a pici szívét dobogni♥️♥️

aug. 10. 12:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszi hogy írtál. Remélem már oke lesz minden.
aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Minden rendben van veled/veletek?
szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!