Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt, aki 5 hetesen elkezde...

Van itt, aki 5 hetesen elkezdett vérezni és minden rendben volt?

Figyelt kérdés

5+3 naposan minden pisi után véres a papír. Voltam ügyeleten, petezsákot láttak, jövő héten kell visszamennem, progit írtak fel.

Próbálok pihenni és nem agyalni, ezért sikersztorikat szeretnék olvasni, hogy nincs minden veszve.

Tudom hogy ha az enyém elmegy azon nem segít hogy másnak nem, de picit jobban érezném magam hogy van esély 😊


máj. 7. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez még nagyon korai, bármi lehet, de a menses normál időszakában - ami az 5. hét körül reális - előfordulhat egy kis rózsaszín minden rossz következmény nélkül. Van esély, szorítok neked.
máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt mindkét terhességemnél. Nem lett gond.
máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindenbe próbál az ember kapaszkodni, tudjuk ezt sokan.

Valóban bármi lehet, de esély mindig van.

Nekem kevés barnázás/rózsaszínezés volt, kb.5-7. hétig. Szigorú fekvés, progeszteron, én kórházban is voltam, de egyébként tök felesleges volt, otthon is tudtam volna feküdni.

Most vagyok 12 hetes, eddig minden oké azóta.

máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Mindkettőnél. Az első vetélés lett, a második nem.

Ez sajnos lutri, de vérzés nélkül is. Ilyenkor még nem lehet tudni, mi lesz a vége.

máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom terhességemnél volt/van vérezgetés. Most várom a 3. babát, 8. hét. Én is kaptam progeszteront. Néha vérzek, máskor napokig jó minden. A másik kettővel ez a 12. hétig volt.
máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1.terhesseg: barnazas majd verzes az 5.heten, elment. (Kemiai volt)

2.terhesseg: barnazas, progeszteron mellett 5.hettol, megmaradt.

3,4,5 terhesseg : barnazas,verzes gorcsoles 5.hettol, progeszteron mellett . 13-14.hetig es megmaradtak ok is.

Most vagyok az utolsoval 34hetes es mondta az orvos,hogy mehszaj polip miatt verezgettem.

Azota semmi problema nem volt(14.het ota)

máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én véreztem a 8.héttől a 14.hétig. Kaptam progeszteront. Szerencsére nem lett gond.
máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

Majd megírom, mi lett velünk pár hét múlva 😊

máj. 8. 07:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett Veletek végül? :)
aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1 héttel később semmit sem láttak az uh-n
aug. 15. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!