Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől vérezhet az orrom? Ma...

Mitől vérezhet az orrom? Ma amikor kifújtam nagyon elkezdett vérezni és alig akart elállni. A vérnyomásom rendben van és ideges se voltam. Mással is volt ilyen.29 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A szülőfelkészitő tanfolyamon volt rola szo,a terhesség alatt teljesen normális és előfordulhat.Ugy,mint a foginy vérzés.
2009. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugi nekem is volt ijen!nekem többször is!c vitamint kelet rá szedjek!kérdezd a védönödet!
2009. febr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egész terhességemet végigkísérte az orrvérzés. Rendben volt a vérképem, a vérnyomásom alacsony, és mégis. A legváratlanabb helyzetekben elöntött a vér, mint akit levertek.

A doki azt mondta, a szüléssel el fog múlni.

És tényleg :)

Kitartás!

Üdv, 2 hónapos édesanya.

2009. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakori 80/40 vérnyomás melett...Rutascorbint kell rá szednem.
2009. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem minden nap vérzik! De már fel sem veszem mert terhesség előtt is mindig vérzett!

Utolsó válaszoló! Rutascorbint szabad szedni terhesség alatt?? Mert nekem is van de nem mertem bevenni!

2009. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen szabad!Az előző nőgyogyóm is ezt irta fel nekem és kiváló volt.Amugy szintetikus c vitamin
2009. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teljesen normalis nekem is volt, pedig alacsony a vernyomasom.. el fog mulni magatol
2009. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!