Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok....

26 hetes terhes vagyok. Tegnap voltam a védőnőnél.1 hónap alatt 6 kg-ot híztam. Az ő meglátása szerint ebből 4 kg víz, ami rettenetesen látszik rajtam. Elkezdett emelkedni a vérnyomásom is. Most kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Bocsi,ha bunkónak tűnök,de miért nem a védőnőtől kérdezed meg,hogy aggódnod kéne e!?Végül is ő ismer téged,neki kéne tudnia,hogy Nálad menni lehet a természetes vizesedés,és mi az ami már "kóros".Inkább tőle kérdezd,mert mi nem tudunk sok okosságot mondani ezzel kapcsolatban.Remélem a segítő szándékot veszed ki a válaszomból,és nem érzed nagyon lekezelőnek.23 hetes kismami
2008. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem kérj tanácsot az orvosodtól! Mondj el neki minden tünetet, ha teheted mérj naponta vérnyomást és írd fel mennyi volt, így nyomon lehet követni, hogy valóban emelkedik, vagy csak a védőnéni ijesztett rád!
2008. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia ugyanígy voltam, kicsit le is szúrtak, változtattam a kaján, nem sokat, de tény hogy rendben van minden azóta!
2008. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Már egy ideje só, fűszermentes diétán vagyok, de semmivel nem lett jobb, sőt.

Néha már a lélegzetvétel is nehéz.

Iszom a zöldteát is. Nem tudom mi mást tehetnék, hogy elkerüljem a kórházat.

2008. aug. 2. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha tényleg diétázol is és ennek ellenére még a vérnyomásod is emelkedik nem vagyok benne biztos, hogy el tudod kerülni a kórházat. De az szerintem még mindig jobb, mintha senki sem figyelne rád és valami nagy baj történne. A dokit minél előbb keresd fel, ő vagy meg fog nyugtatni vagy tud lépéseket tenni az ügyben.
2008. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt, ez nagyon sok.

Esetleg valami könnyű mozgásformát nem végzel? Pl. séta, stb. Tudom, hogy megterhelő így, de a víz jobban ürül a szervezetből.

2008. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De, mozgok is, csak 1 óra séta után már lábra sem tudok állni, ugy bedagad.
2008. aug. 4. 09:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy vagy?

Remélem mindketten egészségesek vagytok a babáddal.

Szeretném tudni a mai helyzetedet, mert a Menyem hasonló cipőbe jár most.

Üdv.

2010. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!