Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendben van, hogy alig mozog...

Rendben van, hogy alig mozog a babám ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Kezdek megőrülni. Jó, ha 1-2 óránként van 1-2 erőtlen életjel és ennyi. Ez normális még vajon? Nem szoktam számolni, de ennél azért aktívabb szokott lenni. Most épp ébredezik, de azért nem viszi túlzásba.☹️

34 hetes vagyok, ha ez számít.



júl. 11. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
júl. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon aggódsz a védőnő nem tud szívhangot hallgatni "csak úgy"? Nálunk csinál ilyet, hogyha nem mozog, nem úgymozog "csak úgy" (gondozáson kívül), megnézi. Amúgy normális, nem szeretik a meleget, a frontokat, ki így, ki úgy, de jelzni. Az enyém sem mozgott nagymelegben,hidegfrontnál meg kirúgta a bordáimat szinte, annyira felpörgött.
júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jóval több mint 1-2 óráig nem csinál semmit. Az hogy nem érzed egyébként nem jelenti azt hogy nem mozog. Volt amikor én is bepánikoltam, hogy otthoni hallgatóval nem találom, és bementem az ügyeletre. Le is csesztek hogy dobjam ki a fenébe…
júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Helyedben inkabb megnezetnem. Oke hogy masok irjam, hogy nekik is igy volt a melegben, de mivan ha te kivetel vagy es nem a meleg miatt mozog kevesebbet?
júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A védőnőm elég passzív. 2 havonta hívott be és egyetlen egyszer se nézett szívhangot, se semmi mást. Most pedig eltűnt, azt kérte, ne keressem, megy majd szabira is, legközelebb ő fog jönni, majd ő hív, hogy megbeszéljünk időpontot. De nem hívott még. Ő nem az a típus, akit munkaidőn kívül is lehet hívogatni😂 Én mondjuk kicsit örülök, mert attól féltem, valami túlbuzgó lesz, de ez a másik véglet.

Nem mentem be végül. Megdopplereztem. Volt valami, de ott meg túl magas számokat mutatott, főleg ahhoz képest, ha aludt. Azt mondjuk nem szoktam figyelembe venni, amit kiír, mert nem is tűnt irreálisan gyorsnak és össze -vissza szokta írni a számokat, miközben orvosnál mindig szép egyenletes, magzati szívuh.is tökéletes volt. Az viszont zavart, hogy nem rúgta a dopplert se, pedig utálja

Amikor írtam a kérdést, kezdett ébredezni. Akkor volt némi normális mozgás, utána meg csuklott.

Éjjel hűtöttem a hasam (is), akkor többször előkerült. Reggel már jó aktív volt. Próbálok megnyugodni most. (A következő akciómentes szakaszáig🤣)

júl. 12. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is aludt nappal a melegben, én is már többször vettem a cipőm meg a táskám hogy akkor indulás az ügyeletre, mire megmoccant nagy nehezen. Estére pörgött mindig fel, ment a buli egészen hajnalig. Szerintem normális, de nyilván nem vagyok orvos és ha megnyugtat, inkább menj be és nézesd meg.
júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!