Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez így rendben van? Nem...

Ez így rendben van? Nem kellene már erősebbnek lennie a facelle tesztnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az nem kérdés, hogy babát várok, szerencsére :) Szépen erősödik a facelle, de már vagy 2-3 napja késik, az ovu teszt két nap is pozitív volt, így nem tudom melyiktől kellene számolni. Aránylag hamar lett pozitív a teszt, igaz fotón nehezen látszik, élőben egyértelmű volt.32-33 napos lett volna a ciklusom. Ma vagyok a 35.ciklusnapon, így 2-3 napja késik. Nem kellene a T csíknak ilyenkor már egyformának lennie a controll csíkkal?


18-19.CN - pozi ovuteszt

30.CN - pozi hcg teszt


Idén már volt egy vetélésem, ezért vagyok kissé bizonytalan.


[link]



júl. 27. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen jó. Szépen látszik. Végre nem egy nagyitós teszt amin nem látszik semmi.

Gratulálok.

júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, olyat fel se tennék :) Nagyon bizakodunk, hogy most minden rendben lesz. 8-ára van időpontom dokihoz, remélem nem túl korai.


Ma is azért cisnáltam tesztet, mert reggel mintha minden tünetem elmúlt volna... persze mostanra vissza is tértek :)


X-epillel tesztelgettem, de az az istennek sem akar szebb lenni, határozott, de jobban várnám, hogy erősebb legyen :D Aztán persze olvastam, hogy sokaknak soha nem is lett igazán erős... csak jó lenne olyan igazi erős tesztet látni :D Majd egy hét múlva azt hiszem :)

júl. 27. 10:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Vegyél predictor vagy facelle tesztet. Azokon már tuti nagyon erősen mutatja.

Ha jól számolom, akkor leszel 6 hetes. Még jó is lehet az időpont, hogy látszódjon a szívverés.

1# voltam

júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is hasonló volt 2 nap keses után, pont a napokban 1 éve. Most itt fekszik mellettem :)
júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as, ez facelle :D

Amúgy igen én is úgy számoltam. Mensi szerint 6+4 ovu szerint 6+0

Legrosszabb esetben egy hét múlva visszamegyek.


4-es , nekem is van már egy kisfiam, ő most kezdi majd az iskolát. Nála, mintha gyorsabban erősödtek volna a tesztek, de már rég volt, megkoptak az emlékek :D

júl. 27. 10:24
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a 2-3 napos késéshez viszonyítva teljesen jó. Nekem is mindig facelle volt, úgy 18-19. dpon volt csak hasonlóan erős mindkét csík rajta, de az erősödés addig is látszik, mint nálad.
júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor befejezem a tesztelést. Majd jövőhét vége felé ellövök még egy utolsót.
júl. 27. 10:45
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
2-3napos késéshez full gyenge.
júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Nekem ha ilyen volt, vetélés lett :/

Nekem ha minden rendben volt, akkor a késés napján full erős volt.

3 vesztésem volt, azok voltak ilyenek.


De ez én vagyok. Neked legyen szerencséd!

júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as,remélem nem lesz igazad. Most a neten is nézelődtem és 15. dpo-nak teljesen megfelelő. A januári tesztjeim voltak gyengék, egy hétig nem változtak, se nem erősödtek se nem gyengültek. Ahhoz tudok kicsit viszonyítani. Neked esetleg van 15.dpo-s facelle teszted?
júl. 27. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!