Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha még érzem a hasszurkát meg...

Ha még érzem a hasszurkát meg a mindjárt megjön érzést, akkor rendben lehet a baba igaz?

Figyelt kérdés

Igazából kis megnyugtatás kellene. Holnap töltöm be a6. Hetet. Csütörtökön megyek dokihoz, de valahogy néha olyan üres érzésem van. Minden nap van vagy hasszurka vagy mindjárt megjön érzésem

Tudom a méhem nő, ami picit látszik is a hasamon kívülről.

A kérdés igazából csak az, hogy ha nem élne a baba akkor nem lenne naponta ilyen érzésem. Egy baba elment már, lehet csak nem akarom beleélni magam. Meg tudom hogy a doki majd megmondja. Csak hogy más is volt e így és minden rendben volt e a babával.


júl. 12. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit sem jelent. Nem lehet ebből semmilyen következtetést levonni.
júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elején végig ez volt. Kb a 5. Hétig. Csak azért múlt el mert progeszteront kellett szednem, és az görcsoldó is tudtommal. Amúgy teljesen normális érzés.
júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Semmi összefüggésben nincs az embrió állapotával. Az elsőnél én is éreztem a többedik hétig, most a másodiknál meg talán egy pár napig.

Ettől függetlenül próbálj meg pozitív lenni. A veszteségeim után nálam is elmaradt már a nagy beleélés, de az ún. üresség érzés miatt se aggódj. 11. hetet töltöm, és még mindig nem érzem a babát. Mármint nem fizikailag, úgy még nyilván nem is lehetne. De valahogy hiszem, hogy minden rendben van vele. Meg ha paráznék rajta is csak magammal tolnék ki.

júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!