Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez így rendben van? Nem...

Ez így rendben van? Nem kellene már erősebbnek lennie a facelle tesztnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az nem kérdés, hogy babát várok, szerencsére :) Szépen erősödik a facelle, de már vagy 2-3 napja késik, az ovu teszt két nap is pozitív volt, így nem tudom melyiktől kellene számolni. Aránylag hamar lett pozitív a teszt, igaz fotón nehezen látszik, élőben egyértelmű volt.32-33 napos lett volna a ciklusom. Ma vagyok a 35.ciklusnapon, így 2-3 napja késik. Nem kellene a T csíknak ilyenkor már egyformának lennie a controll csíkkal?


18-19.CN - pozi ovuteszt

30.CN - pozi hcg teszt


Idén már volt egy vetélésem, ezért vagyok kissé bizonytalan.


[link]



júl. 27. 10:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

9-es, sajnálom a veszteségeid, remélem valóban nagyobb szerencsém lesz. Egy ami még bíztató, hogy az x-epil se halvány, pedig az olyan ócska, lassan is jön ki a csík, meg kb az lesz a legkésőbb pozitív, mármint sokaknak csak jó pár napos késénél lesz egyértelmű.


Na de az idő eldönti, nem csak pozitív válaszok érdekelnek. Azt is tudom, sajnos ilyenkor még bármi is lehet, de szeretek pozitív hozzáállással maradni.

júl. 27. 11:04
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Nekem is volt vetélésem. A következőnél ezért 2 halvány, de erősödő facelle után vérvételre mentem. (Nem tudom, hogy hányadik dpo-k, mert azt hittem, elmaradt az ovum abban a hónapban) 😂

Később vettem, hogy legyen egy rendes + kép emlékbe. Akkor kb.40ezer volt a hcg-m. Na, az már MAJDNEM egyforma erős volt🙄

Pár héten belül megszülöm😁

júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!