Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon pánikba vagyok esve,3.t...

Nagyon pánikba vagyok esve,3.terhességem lenne,vajon minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

Ma kellene hogy megjöjjön viszont én 2 napja csináltam egy tesztet és halvány pozitív lett,viszont ma reggel már erősödött

De nemrég wcn voltam és a papíron észleltem kevés barnás folyást.

A hasam nem fáj nincs semmi tünetem ami mensesre utalna

Volt itthon progesteronom illetve velfem tablettam még a múltkori terhessegemből ami sajnos méhen kívüli lett, abból vettem be 😞😞

Azelőtt pedig volt egy missed abom is ,mert 9hezesen elment a babám

Annyira félek hogy most is ez fog történni

De orvoshoz még nem mehetek,úgysem látná semmit

Rettegek 🥺🥺🥺

Valakivel volt már ilyen? Mi lett a vége? 🙏🙏🙏



aug. 9. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem mehetsz orvoshoz???

A progeszteront meg én lehet nem kapkodnám be úgy, hogy nem beszéltem orvossal... Ha egyszer elkezded, akkor elvileg 12. hétig minimum szedni kell, te meg lehet hematóma miatt vérzel vagy ilyesmi...

aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Szedd a bogyókat, a többi nem rajtad múlik, ennél tobbet nem tehetsz. Látni még tényleg nem látnak semmit, de ha kevés a progid, hívd fel a dokit, hogy írjon fel felhőbe, mert nem szabad random abbahagyni, de ezt biztos tudod.
aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mit tudna mondani az orvos? Valamit már látna? Nem tudom,mi tévő legyek 😓
aug. 9. 14:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy mondod ilyenkor semmit nemtudnak csinálni. Hívd fel a nőgyógyászt és kérdezd meg, hogy szedjél-e valamit. Simán megjöhet a menstruációd is ma, hiszen mára nemvárod.
aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Felhívtam egy nőgyógyászt azt mondta hogy menjek az ambulanciára

Várom haza a férjem aztán bemegyünk

aug. 9. 15:00
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Remélem nem lesznek bunkók és minden rendben lesz! 🤞🏻
aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Írj majd mi lett, szorítok nektek!
aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Vettem be progeszteront amit írtam is és magnéziumot is már 2szemet azóta megszűnt a folyás , nem tudom mit csináljak lehet várnom kellene hétfőig ,szerintetek?
aug. 9. 16:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hogyha elmúlt a vérzés és nem görcsölsz, akkor várhatsz még. Én most csináltam pozitív tesztet négy napja, az orvosom elment szabadságra. Azt mondta, hogy ha erősen görcsölök és vérzek menjek az ügyeletre, egyébként 2 hét alatt nem történik semmi, utána meg néz. Mármint úgy nem történik semmi hogy még a méhen kívülit se látná, meg semmit. 1500 HCG alatt semmit.
aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mi most költöztünk el nemrég a párommal másik megyébe és az az igazság,hogy még nem igazán ismerek itt jó orvost de már keresgélek egy ideje, mióta tudjuk,hogy babát szeretnénk ♥️

A mai nap kellett volna hogy megjöjjön ugye írtam is,aztán nekem mindig nagyon pontos,lehet azért barnáztam picit,mert emlékszik a szervezetem a mensire vagy nem tudom,votlam már terhes,igaz nem jól végződött de tudom a tüneteket,ugyan olyan érzésem van néha mintha meg akarna jönni,de csak pár perc az egész aztán semmi most is jól vagyok nem fáj,nem vérzek,remélem így is marad aztán minden jó lesz 🙏

Neked pedik kedves utolsó boldog babavárást,vigyázzagadra♥️

aug. 9. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!