Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek magasabb...

Van itt olyan akinek magasabb volt a szabad Béta hcg-je és alacsony a PAPP-A értéke és nem volt gond ? Vagy ez esetben ez a betegség fennálását jelzi? Az UH minden rendben volt Tarkóerdö is..

Figyelt kérdés
júl. 28. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen. A prena teszt negativ.
júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Erika87Nyh ***** válasza:

Szia!Én pénteken voltam genetikai tanácsadáson emiatt. Minden rendben volt, kivéve a szabad Béta hcg, ami 4,9 lett. Így is alacsony kockázatot kaptam, pedig 37 éves vagyok.

A doki azt mondta, csak emiatt az egy eltérő érték miatt nem kell aggódni, ha minden más jó. Nem külön értékelik az eredményt, hanem összességében. Bár azt mondta vannak kirívó esetek, amikor minden negatív, az uh- is, mégis down- os gyermek születik.

júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A genetikai után akkor nem küldtek el tovább semmire?
júl. 28. 20:37
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetleg tud valaki referencia értéket írni hogy mettől meddig jók? Akárhol is keresem azt sehol sem írják
júl. 29. 15:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Azthiszem mindketto 1 korul joy
júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Erika87Nyh ***** válasza:
Saját megnyugtatásom miatt Prena alap tesztet kértem. Ma voltam vérvételen. Meglátjuk.
júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kérlek ha meg tudod az eredményt írj hogy mi lett!
júl. 29. 18:46
 8/14 A kérdező kommentje:

Erika88Nyh

Le írnád milyen MOM eredmények voltak?

júl. 29. 19:31
 9/14 Erika87Nyh ***** válasza:

PAPP-A: 1.182

SZABAD BETA HCG: 4.9

UH- on minden méret normális volt.

Kb 1 hét amíg megjön az eredmény. Mindenképp írok.

Neked mennyi lett az érték?

júl. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

PAPP-A 0,541MOM


Szabad BÉTA Hcg 2,030 MOM

júl. 30. 06:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!