Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek végig pici hasa volt a...

Akinek végig pici hasa volt a terhesség alatt: nektek mikor lett feltűnő? A menstruáción kívül miből sejtettétek, hogy úton van a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy novellát írok, kissé (?) eltúlzott drámával.


A főszereplő Oroszországba utazott a, a világ háta mögé, ahol közben rájön, hogy terhes. Szeretném addig tudatlanságban tartani, amíg lehet (a menstruációt még nem tudom, hogy oldom meg, szerintem csak rávágom hogy amúgy is rendszertelen neki) így ebben kérném a segítségeteket; igen, ez fikció, de nem akarok túlságosan elrugaszkodni a valóságtól.


Meddig lehet húzni az időt, amíg rájön? Amúgy nagyon vékony, izmos alkata van, szóval a háj itt nem igazán segít elrejteni


Nagyon köszönöm!


aug. 7. 17:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Iszonyatos álmosság, undor a szagoktól, érzékenység voltak az első tüneteim, még a menzesz elmaradása előtt. Utána egész sokáig semmi más, majd beütött a hányinger, de mellette farkaséhség is, fura kombináció. Álmosság mindenek felett. A második trimeszterben, kb minden szünetelt, magamnak nyilván feltűnőbb volt, de családon belül is 25 hétnél kezdték mondani hogy valami látszik. Egy bő vászoninggel másoknak még a vége felé se volt egyértelmű. Azt mondták semmit nem is híztam, de ez nem volt igaz, 16 kiló feljött valójában.
aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!