Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult ilyen,hogy nem...

Előfordult ilyen,hogy nem egyforma a két számítás? Vajon később fogant a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Menstruáció szerint 7 hetes és 3napos terhesnek kellene,hogy legyek,deviszont az UH alapján 5hét 5naposnak mondott az orvos 10mm petezsákkal. Két hét múlva kell visszamenjek..de őszintén eléggé parázok,hogy valami gond lehet..

Egyébként nemvárt napján halvány tesztem volt utána csináltam rá egy napra hétszámlálós tesztet az 1-2hetesnek írta a fogantatastól.



jún. 18. 19:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet később fogant. Ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Hamarosan kiderül mi a helyzet. Légy pozitív!🙂
jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi csak olyan idegőrlő ez a várakozás..
jún. 18. 19:57
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Van róla sejtésed mikor foganhatott?
jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A naptár szerinti ovuláció előtt voltunk együtt kétnaponta,utána nem mert egyéb okok miatt nem volt rá lehetőség. Szóval május 4-6-9-11 és május 26 volt a nemvár halvány pozitív tesztem,rá egy napra az 1-2hetes és rá egy hétre a 2-3hetes.
jún. 18. 20:38
 5/22 A kérdező kommentje:
Szóval ezért is aggódok..
jún. 18. 20:44
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj minden rendben lesz csak később fogant meg. Én is hasonlóan jártam nálam tavaly szeptemberben késett (ki is maradt abban a hónapban) októberben jött meg novemberben késett gondoltam teszteltek halvány pozitív lett decemberber 21.en voltam először orvosnál ott nekem is meg csak petezsákot látott sejthető szikhojaggal. Vissza rendelt január 2.ara akkor már embrió is volt. Gondolhatod milyen hosszadalmas volt számomra az ünnepek
jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha május 11-et nézzük, és nagyon max 5 napig életképes spermiummal számolunk, akkor lehetett legkésőbb május 16 az ovulációd. Legjobb esetben. Akkor pont lehetett egy halvány pozi teszted 26-án. Remélhetőleg gagyi gépe van az orvosnak 🤷‍♀️ Én mondjuk nem kínoznám magam két hétig, tuti elmennék 1 hét múlva (is), akár egy másik dokohoz. Engem 1 hétre hívtak vissza az pont jó volt.
jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Elmegyek én is,remélhetőleg sikerül időpontot kapnom.😊
jún. 18. 20:57
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam.

Pontosabban nekem 7+3on 18mm petezsák.

Nekem akkor már mondta a doki, hogy ez kevés, szerinte nem fog fejlődni.

1hét múlva kontrollon 22mm lett a petezsák, maradt üres.

Nekem műtéttel befejezték.



Nem azt mondom, hogy nálad is ez lesz, ne is legyen. De jobb erre is felkészülni.

jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Én is hasonlóképp jártam, tudtam mikor fogant és amikor 7 hetesen elmentem dokihoz 6 hetesnek mért. Teljesen kétségbeestem, hogy nem fejlődil rendesen. Ugyanahhoz az orvoshoz visszamentem rá 1 hét múlva hogy fejlődött-e valamit és akkor meg 8 hetesre mérte megegyezve az én ,,számításommal,,. Ilyenkor meg nagyon apróak, könnyű kissé elmérni őket.
jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!