Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult ilyen,hogy nem...

Előfordult ilyen,hogy nem egyforma a két számítás? Vajon később fogant a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Menstruáció szerint 7 hetes és 3napos terhesnek kellene,hogy legyek,deviszont az UH alapján 5hét 5naposnak mondott az orvos 10mm petezsákkal. Két hét múlva kell visszamenjek..de őszintén eléggé parázok,hogy valami gond lehet..

Egyébként nemvárt napján halvány tesztem volt utána csináltam rá egy napra hétszámlálós tesztet az 1-2hetesnek írta a fogantatastól.



jún. 18. 19:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Számtalanszor előfordult. Tesóm is így volt.
jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha van embrió, csak kisebb, akkor szerintem nincs gond. Én amikor hasonló helyzetben voltam, akkor hétről hétre üres petezsákot láttak, 8 hetesen állapították meg a missed ab-ot. Kívánom hogy minden rendben legyen nálatok!
jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én mensi alapján 9. hétre jutottam el az orvoshoz, de ott 5-6 hetesre mérték, 2 héttel későbbre hívtak vissza, addigra már volt szívhang, akkor állapította meg a szülés várható időpontját az orvos, azóta is szépen fejlődik
jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Sajnos csak egy 10mm-es petezsákot làtott az orvos.

13-as neked volt már embrió?

jún. 19. 12:53
 15/22 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, igen, egy ici-pici pötty már látszott
jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14# tesómnak nem volt még embrió. Csak petezsàk, és szabálytalannak tűnő szikhólyag. Szurkolok
jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma voltam az orvosomnál,az ő számításai szerint ma lennék 6hetes 4napos és még mindig üres petezsák 11*12cm.. hétfőn megyek vissza és ha ugyanez lesz akkor sajnos műszeresen befejezik a terhességet..

jún. 24. 12:39
 18/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom, szerintem ezt el kell engedni. Még a legkésőbbi lehetséges ovulációval számolva is bőven kéne lennie embriónak. Nekem május 15 volt, és június 18-án közel 7 mm-es volt az embrió. Úgy hogy "le is van maradva" menszi szerint, mert nem a 14. nap volt ovum.
jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Igen tudom, én már az első uh-n sem sok jót jósoltam sajnos..
jún. 24. 22:43
 20/22 anonim válasza:
Végül mit mondtak ma a nőgyógyásznál? Én drukkolok, hogy minden rendben menjen!
júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!