Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy pici vérzés, és alhasi...

Egy pici vérzés, és alhasi görcsök- előfordulhat peteéréskor? Vagy pedig beágyazódás jele lehet? ( A Jónás naptár szerint kb. most lenne a beágyazódás, de a rendes számítás szerint most van peteérés)

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen peteéréskor előfordulhat vérzés, ezt hivják közti vérzésnek. A Jónás naptárt nem ismerem. Hány naposak a ciklusaid? A ciklusod hosszából vonjál le 14 napot, akkor kell kb. lennie a peteérésednek, a beágyazodás 7-10 napig is eltarthat.
2008. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A ciklusom kb.30 napos szokott lenni, most nov.1-én jött meg utoljára.Amúgy volt/van tojásfehérje folyás is -én is peteérésre tippelek, de eddig még sose volt vérzés ilyenkor.

A Jónás naptár az én születési időpontom alapján számolja ki azt, hogy mikor van a termékeny napom. (akkor, amikor a hold pont úgy áll, mint a születésem időpontjában) Nálam ez utoljára okt.27-én volt.Azért fura, mert akkor nem nagyon tudom elképzelni, hogy peteérésem lenne, a menzi előtt 4 nappal..., de állítólag 85%-ban bejön ez a módszer(is).

2008. nov. 13. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:

A Jónás nekem sem stimmelt soha... Ez a tünet lehet peteéréses(én ezt mondanám inkább), de előfordul nagy rikán beágyazódáskor is.

Lehet peteérés mensi előtti napokban is, többen estek már teherbe így, lehetséges, hogy én is, mivel uh szerinti kor így jön csak ki. Márpedig az utolsó mensim teljesen rendes volt, erősebb, mint az előtte lévőek! én ezért csodálkozom! Jónásom meg később volt akkor, mint ahogy a baba foganhatott! pedig azt hiszem elvileg kivételesen egybe kellett volna esnie a Jónásos napnak a rendes naptármódszeres nappal, de a baba addigra már megfogant!

Ha nov 1-jén volt meg, akkor elvileg hétvége felé, jővő hét leges-legelején volna peteérésed... Ahogy számolom. De a tested jelzésére figyelj, és ahogy írtad a nyák stimmelt! Hát majd kb 2 héten belül megtudod a tuttit! Szerintem tényleg pé miatt volt!

2008. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!