Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult ilyen,hogy nem...

Előfordult ilyen,hogy nem egyforma a két számítás? Vajon később fogant a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Menstruáció szerint 7 hetes és 3napos terhesnek kellene,hogy legyek,deviszont az UH alapján 5hét 5naposnak mondott az orvos 10mm petezsákkal. Két hét múlva kell visszamenjek..de őszintén eléggé parázok,hogy valami gond lehet..

Egyébként nemvárt napján halvány tesztem volt utána csináltam rá egy napra hétszámlálós tesztet az 1-2hetesnek írta a fogantatastól.



jún. 18. 19:51
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még mindig 15mm üres petezsák volt ma az orvosnál,vettek megint vért és megkaptam a beutalót a kórházba,deviszont ahogy hazaértünk és elmentem pisilni, jött vér is úgyhogy azt mondta holnap hívjam és ha kórosan erősen vérzek vagy láz van,akkor menjek be a kórházba,de azt vettem észre hogy most elmúlt a vérzés..lehet később majd beindul nem tudom..holnap majd hívom a dokit megint.
júl. 1. 15:24
 22/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom 😥
júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!