Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 mm-es nyálkahártya, pozitív...

18 mm-es nyálkahártya, pozitív terhessegi teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt lett elöször pozitív a terhességi tesztem, tegnap reggelre erősebb lett, ma voltam dokinál mert van egy megállapított niche-m amit mütöttek volna! Ma 18 mm-es nyálkahátyát látott, 4 nappal vagyok menstruáció elött még, de azt mondta a terhesség az biztos csak még nagyon kicsi, hetfön és szerdan megyek hcg vérvetelre! Ez jot jelenthet hogy már most ilyen vastag a nyálkahártya?

jún. 21. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván terhes vagy, mert pozitív a teszted. A vastag méhnyálkahártya is szuper a beágyazódás szempontjából. De az, hogy mi lesz belőle, azt sajnos nem lehet megmondani.
jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszat biztos nem jelent, de szerintem ennek nincs is akkora jelentősége, nekem 8 mm volt a ciklus 28. vagy 29. napján, és így is rendben volt minden 🙂

Boldog babavárást!

jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszat nem jelent, az biztos, de bizonyos vastagság fölött már nem attól marad meg jobban, minél vastagabb. Nekem 1hét késésnél fele ennyi volt, mégis megmaradt. Terhes vagy, reméljük a legjobbakat.

Off: Mi az a niche?

Egyébként gratulálok! Én is pont műtét előtt voltam, amikor sikerült.😁

jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hegsérvet jelent a niche! Az első 2 császáros volt így alakult ki a császár mellett! Azt mondta a doki ezt kell nagyon figyelni hogy ne ott tapadjon meg és akkor nem lebet baj! A másodiknál is pont műtétre vártam, mikor terhes lettem! 😅
jún. 22. 03:26
 5/6 anonim ***** válasza:

#4! Akkor nem csak én vagyok ilyen mázlista😁 Nekem először az átjárhatósági maradt el, mert pont terhes lettem. Az sajnos vetélés lett. Aztán polip műtét jött volna, meg átjárhatósági, mert állítólag ők is pont ott szeretnének megtapadni, ezért 30%-kal növeli az esélyt a műtét. Mivel már lombik jött volna, azt meg polippal nem csináltak, kénytelen voltam bevállalni. Mit ad Isten, az is elmaradt, mert pont akkor lettem terhes😂

Megint véreztem, rohantam az ügyeletre. Kérdeztem a dokit, hol van a poliphoz képest? Még nagyon korai volt, gondoltam, ha azért vérzek, nem fog megmaradni, mert nem stabil a beágyazódás. Azt mondta, most nem látszik a polip az endometriumtól, de mutattam neki a polipos papírom és azonnal rávágta, hogy a baba fölötte van. Azt hittem, csak meg akart nyugtatni, de kiderült, hogy a kis okosom a fundus tetejében csücsült. Minden veszélyforrás alatta volt😁

Ha sikerült megtapadnia és nem is vérzel, akkor szerintem jó helyen van.🤞

jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahj ezek a fránya műtétek. Nekem az első méhsövény hisztereszkópia után maradt egy darabka, de nem tudtak újra műteni, túl hamar teherbe estem... Aztán még riogatott is a doki, hogy ìgy nem lehet csak császàrral szülni, meg amúgy is elég rossz a szemem (-7,5 dioptria...), ne is gondoljak természetesre... tankönyvi volt a vajúdásom, így fel se merült hogy ne menjünk bele a kitolási szakaszba... 2800 grammos volt a pici lányom, még csak sérülésem sem keletkezett.


Úgyhogy bármi elsülhet jól! :)

jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!