Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt terhességnél egyedül...

Nem várt terhességnél egyedül vagy a párotokkal együtt csinálnátok tesztet?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk, de egyelőre nem terveztünk babát még. Mindkettönknek karrier tervei vannak 1-2 évre

Nem sok esélyét látom, hogy pozitív legyen mindig védekezünk gumival jó pár éve. Mindig ellenőrizzük nem volt gond vele egyszer sem.

Alapvetően késős a menstruációm 2-4 napot. Most viszont kezdek elbizonytalanodni, mert már 7 napot késik.

Nem szeretném feleslegesen felfújni ha tényleg vaklárma, viszont, ha mégsem szeretném ha együtt tudnánk meg.

Ki, hogy érezne ezzel kapcsolatban?



jún. 20. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Még várnék pár napot. Ha nem rendszeres, a kánikulától is késhet akár. Vag, amiatt, hogy stresszelsz rajta esetleg.
jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül mentem pisilni ilyen esetben.
jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig késik 2-4 napot, akkor nem is késik, csak most. De akkor most is csak 3 napnál tartasz. Az nem a világ vége.
jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálnék egyedül egy tesztet. Nekem ha késett pedig valamikor tudtam 100%ra hogy nem lehetek terhes, akkor csináltam egy terhességi tesztet és másnapra mindig megjött.
jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Együtt csináltunk mindkét gyereknél. Az elsőnél csak pár hete voltunk együtt, gondolhatod mennyire tervezett volt 😅
jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig kesik 2-3 nappal akkor az nem keses hanem 2-3 nappal hosszabb a ciklusod..
jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Én is ezen tanakodtam, plusz nagyon-nagyon izgultam, de a teszt előtti napon olyan furcsa émelygés jött rám, hogy azonnal hívtam a párom, hogy terhes vagyok. Biztosra tudtam. Akkor már késett 3 napja, és benne volt a pakliban a terhesség. Valahol hálás vagyok a sorsnak, hogy így alakult, mert annyira izgultam, hogy igazából azért sem csináltam addig tesztet, mert nem mertem. De így, hogy úgyis tudtam hogy pozitív lesz, sokkal könnyebb volt, és a párom sem kellett hozzá :)
jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan nem volt, hogy nem akartam gyereket, de olyan igen, hogy nem nagyon volt rá esély.Akkoriban elég rendszertelen volt a menstruációm, de szinte mindig elég volt, hogy vettem egy tesztet. Meg se kellett csinálnom, mert másnapra megjött 😂

Amúgy egyedül csinálnám, valószínűleg egyébként is negatív lesz.

jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül csinálnám ilyen esetben.


De neked nem mindig késik 2-4 nappal, hanem akkor 30-32 naposak a ciklusaid, teljesen normális. (Ha 28-hoz képest gondolnád a "késést".)


Tehát most 3 napja késik, simán lehet, hogy tolódott az ovulációd, stresszes voltál, esetleg betegség miatt tolódott. Valószínűleg nem vagy terhes, az óvszer 98% véd, de persze ez nem vigasztal, ha pont beleesel az 1-2%-ba.


Csinálj ma-holnap tesztet.

jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most valamivel nyugodtabb vagyok.

A "mindig tolódik"-at úgy értettem, hogy egy évben 3-4 alkalommal. Azzal tisztában vagyok, hogy létezik rövidebb hosszabb ciklus... Azt akartam kiemelni, hogy nem a "fél perce" meg kellett volna jönni para van bennem.

Kedves 5-ös és 7-es őszintén gratulálok nektek. Néha a legspontánabb dolgokból történnek a legörömtelibb dolgok.🥰

Babát szeretnénk nagyon, ezt már átbeszéltük. Viszont pontosan egyszerre kaptunk olyan lehetőségeket, ami babával csak sokkal nehezebben menne. Ha véletlen úgy alakulna persze megtartanánk, de direkt nem nehezítenénk magunknak a dolgainkat.

jún. 21. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!