Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül vagyok azzal a hülyesé...

Egyedül vagyok azzal a hülyeséggel, hogy folyton félek, hogy megjön?

Figyelt kérdés
Pár hetes terhesként pl nem merek elmenni uszodába, mert mi van, ha mégis meggondolja magát a baba, vagy egyszerűen az egész “nem is igaz”, és egyszer csak megjön. Nagyon sokat vártunk rá, szóval egy kicsit zizin működik az agyam, és még nagyon nem tudom elhinni, de mégsem kéne folyton ezen feszengeni

2021. aug. 31. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha meggondolja magát a baba, akkor az lesz a legkisebb gondod, hogy épp uszodában vagy.
2021. aug. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Amelyik baba meg akar maradni az meg fog.Nem egy uszoda miatt fogsz vetélni,ha fogsz is.

Fertőzést akkor is kapnál ugyan annyi eséllyel,ha nem lennél terhes és terhesség alatt is kezelhető gond nélkül még a gombás fertőzés is.

2021. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

A szorongás,stressz okozhat vetélést.Ha megjön sem megjönni fog,ha volt egy pozitív teszted.Vetelni fogsz,és azzal ha uszodában vagy ha nem úgyis orvoshoz kell menni.De azt meg észre fogod előre venni.

Naaagyon erős görcsökkel jár.Nem olyan erős mint a szülés,de ezt is meg fogod érezni.

2021. aug. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Én is ilyen vagyok sajnos. Uszodába biztosan nem mennék egyébként.
2021. aug. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Detto így vtam. Én sem gondolkoztam amúgy uszodan. Nekem pl mondták, hogy akkor inkább mar nyílt víz.
2021. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy nem akarsz uszodába menni terhesen nem a túlparázás kategória.
2021. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 flora08 ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon sokan így vagyunk/voltunk vele az elején, hogy nem éljük bele magunkat, aggódunk, mert még bármi lehet. Ez természetes. Uszodába inkább amiatt nem mennék, hogy ne szedjek össze fertőzést. 31 hetes vagyok, egész nyáron kihagytam, nem is vágytam menni.
2021. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Cafolom hogy a vetélés minden esetben erős gorcsokkel jár, nekem nem járt, sőt, alig fájt a hasam, mégis veteles volt☹️
2021. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én attől féltem hogy elvetélek. Komoly képeket nézegettem hogy milyen egy 15 hetes baba amikor megszületik, ezt hétről hétre. 🤦🏻‍♀️ Lehet talalni a neten sajnos ilyen szomoru kepeket. Egesz a 26.hétig ezen aggódtam. Utána már van esélye túlélni, ha előbb akar jönni.
2021. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kérdező és a válaszolok sikerült vetélés nélkül teherbe esnetek?
2021. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!