Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én reagálom túl, hogy folyton...

Én reagálom túl, hogy folyton csesztetnek azzal a hülyeséggel, hogy vigyázzak magamra, meg hogy ne terheljem magam le nagyon. Stb?

Figyelt kérdés
Babát várok, a családom nehezen fogadja el, az ismerősők némelyike jönnek a fent említett baromságokkal. Könyörgöm 30 éves vagyok, csak tudom, hogy nekem mi a jó. Miért kell beleszólni abba, hogy mit csinálhatok és mit nem, vagy hogy mit egyek és mennyit? Elég volt, befejeztem, kezd elszállni az agyam emiatt! És legszívesebben leüvölteném a fejüket hogy huzzanak a baromságaikkal a melegebb éghajlatra....
2015. okt. 18. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon kedves ember lehetsz! Ha meg nem foglalkoznának veled akkor meg az lenne a baj.
2015. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk is ugyanez a helyzet. De már ott tartanak, hogy ne hajoljak le, nehogy megnyomjam... Nem cipelek 10 kilókat, nem megyek hegyetmászni, de a napi rutint meg kell csinálnom! Nagyon zavaró, idegesítő! 30 éves, 22hkm
2015. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Jaj, hát bisztos nem azért mondják hogy csesztessenek, valószínűleg aggódnak és csak jót akarnak. Nem lehet hogy sokat idegeskedsz? Mert ha ezen ennyire kiakadsz, akkor lehet hogy eleve ingerült vagy és ezért aggódnak.

Ne húzd fel magad, hagy rájuk!

2015. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Azta a mindenét! Nem semmi a stílusod. Ezek egyszerű szófordulatok. Mégis mit kellene mondani egy kismamának? Menj a bányába dolgozni és ne pihenj! Egy.terhesnőnek sok mindent el lehet nézni,.de azt, hogy az aggódó mondatokon így kiakad, azt nem. Keresd magadban a hibát.
2015. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eddig sem voltam a család kedvence, nem is vártam el soha hogy megértsék mit miért csinálok. Minden lépésemről tudni akarnak most hogy babát várok, de egészen idáig le se szartak, akkor most minek"patognak". Nincs rá szükségem!
2015. okt. 18. 19:25
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem irigylem a gyerekedet, ilyen idegbeteg, hisztis anyával nem lesz könnyü az élete!
2015. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Üvöltsd le a fejüket😉 Mit képzelnek magukról?!
2015. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lina63 ***** válasza:
70%

Ha annyira zavar mondd meg, de ne csodálkozz rajt, ha utána rád sem nyitják az ajtót.

Szerintem sok kismamának mondanak hasonlót, de sokan nem is akadnak ki rajta.

2015. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem értelek.. nekem jól esett a kedvessége a családomnak, annak ellenére, hogy gyakran estek túlzásba.
2015. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez már nemcsak túlzás, ők már annak sem örülnek, hogy fiú, és ezt szó szerint anyukám mondta. Mint mondtam, addig amig nem jelentettem be hogy babát várok, le se szartak, nem is nyitottak rám ajtót, de most ez van, mindjárt tudni akarnak minden egyes lépésemről, hova megyek, minek megyek, miért megyek...mindent minden másodpercet! Ha eddig nem voltam fontos, akkor ezek után minek?
2015. okt. 18. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!