Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én reagálom túl, hogy folyton...

Én reagálom túl, hogy folyton csesztetnek azzal a hülyeséggel, hogy vigyázzak magamra, meg hogy ne terheljem magam le nagyon. Stb?

Figyelt kérdés
Babát várok, a családom nehezen fogadja el, az ismerősők némelyike jönnek a fent említett baromságokkal. Könyörgöm 30 éves vagyok, csak tudom, hogy nekem mi a jó. Miért kell beleszólni abba, hogy mit csinálhatok és mit nem, vagy hogy mit egyek és mennyit? Elég volt, befejeztem, kezd elszállni az agyam emiatt! És legszívesebben leüvölteném a fejüket hogy huzzanak a baromságaikkal a melegebb éghajlatra....
2015. okt. 18. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Én tudom, hogy jóindulatból teszik, de idegesít mégis.
2015. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon megértelek, Kérdező. Ha visszagondolok terhes önmagamra, ugyanúgy éreztem, mint te. Iszonyúan zavart az érdeklődés, féltés, aggódás. Mégpedig minden terhességemnél. Próbáltam titokban tartani, mikor milyen vizsgálatra megyek, és csak nagyon szűkszavúan nyilatkoztam. Szülés után meg hülyén éreztem magam, de egyszerűen nem tudtam tenni ellene. Csak a férjemmel tudtam ezekről a dolgokról nyíltan és szívesen beszélni. Szerencsére a család megértette, elfogadta, hogy nálam ezt hozza a babavárás, és egy idő után felhagytak a "piszkálásommal". Onnantól a férjem volt az összekötő, ő számolt be mindenről a családnak, vele vitatták meg az aggodalmaikat is.

Pedig amúgy nem vagyok hárpia alkat:-)

2015. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%
Kb. velem is így volt. Iszonyú hányingerem volt, de erőltették, hogy egyek, persze rosszabbul lettem csak. Mikor a végén már semmi bajom nem volt, akkor meg jött az aggódás, hogy ne emeljek. Nehezet nem is tudok emelni, mert gyenge vagyok, de könnyűt mért nem emelhetek??? Meg naponta százszor hívtak, hogy "egyben vagyok még?" Pedig meg volt beszélve, ha van valami, akkor telefonálok. De ha meglesz a baba, hidd el, te már nem leszel fontos nekik.
2015. okt. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!