Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha az apátok...

Mit csinálnátok, ha az apátok nem hagyna békén az MLM hülyeséggel?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tudja: MLM -> értékesítés, eladás saját erőből más termékét, másokat "be kell szervezned", hogy alattad értékesítsen, mert abból bónusz lesz, stb.

Nincs kiépített, jó, stabil ismeretségi körünk. Senkinek sincs pénze körülöttünk... Szerinte majd mindenkit meg lehet győzni. A termékek jók, de én nem akarok senkit megkeresni, mert zaklatásnak érzem. És 2 hete nem hagy, hogy írjak névlistát, mondtam hogy nem. És nem hagy vele. Én meg tiszta ideg vagyok, hogy felnőttem és még mindig nem képes elfogadni, hogy attól még hogy ő valamit akar, az nem biztos h azt én is szeretnèm. De azt se mondom neki, hogy kaka az egèsz, de lassan ott tartok. Ha jön a "szponzora" (aki alatt értékesít) mindig akkor hívja oda, amikor megyek látogatni. Megengedtem, hogy termékbemutatót tartson az albérletembe, mert ahol a szüleim laknak, az boruasztó, és nem érti h attól mèg h segítek, h nem erőltetem (vele ellentérben) arra h ne csinálja, az nem azt jelenti h engem ez érdekel.

És mondtam, de mintha meg se hallaná. Megrendezem helyettük a testvéreim szülinapját (kicsik még) és azt kapom cserébe h én hivogassam az ismerőseimet. Mit csináljak? A kapcsolatot nem akarom megszakítani de lehet h így kénytelen leszek.


2015. okt. 8. 00:10
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha szétszórt az írás, frusztrál engem ez az egész.
2015. okt. 8. 00:11
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan az ilyen pofátlan embereknek találták ki az MLM-et, ignoráld.
2015. okt. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekem is mondta apum, hogy meghívták egy ilyen bemutató előadásra, elmentünk együtt, megbeszéltük, hogy szar, mindenki elmondta az érveit stb és lezártuk a témát. Ez nem tűnik valami értelmes viselkedésnek apud részéről, üljetek le beszéljétek meg aztán hátha megérti.
2015. okt. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nézd, azt írod felnőtt és független vagy saját elképzelésekkel. Le kell ülnöd megbeszélni vele a dolgot és ha nem fogadja el a racionális érveidet akkor kategorikusan jelentsd ki, hogy nem akarod csinálni sem így, sem úgy. Egy felnőtt embernek tudnia kell határozott nemet mondani úgy, hogy az ne legyen sértő, pláne ha a szeretteiről van szó. Biztos vagyok benne, hogy neked is menni fog, az a lényeg, hogy megértéssel és ne indulatból beszélj, viszont egyértelmű legyen számára az, hogy te és a baráti köröd nem lesz a vevőköre, másfelé kell keresgélnie a termékeivel.
2015. okt. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

Apád jól megél ebből,vagy behűlyítették csak,és még nem "józanodott" ki?

Hagyd figyelmen kívül,mást nem tehetsz.

Volt a környezetemben egyszer valaki,elmentem vele egy ilyen termék bemutatóra,a 2. kérdésemnél ki akartak küldeni a teremből,amúgy hülyére röhögtem magam,milyen buták az emberek.

jó nagy kamu szerintem ez,csak pár ember él meg belőle tényleg jól.

Remélhetőleg apukád is rájön idővel...

2015. okt. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Apukád be van zsongva, mert be lett etetve, hogy most megfogta isten lábát és végre sok pénzt kereshet, fel kellene nyitni a szemét, hogy ez nem így van... Melyik mlm cégről van szó?
2015. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele, mert csak megultáltatod magad ismerőseiddel, kerülni fognak mert az marad meg bennük hogy csak rájuk akarsz sózni valami sz@rt. Apudra, meg hagyd rá csináljon amit akar, majd bebukja aztán feleszmél
2015. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsémmel voltam ugyanígy, elmondtam neki, miért ne menjen bele, persze nem hallgatott rám, azt kerek-perec közöltem, hogy se rám, se az ismerőseim listájára ne számítson, nekem többet érnek a kapcsolataim, hogy egy eleve vesztes próbálkozás miatt elveszítsem őket. Úgyse fogja behúzni egyiket sem, és amúgy be fogja bukni az egészet. Kifizetett egy halom pénzt "tréningre", rengeteg időt elcseszett bemutatók szervezésére, természetesen nem lett az egészből semmi haszna, összességében mínusszal zárt, amikor végül kiszállt a dologból.

Nyugodtan mondd meg apádnak, hogy az ismerőseidet ez nem érdekli, és nem élhetsz vissza az adataikkal, keressen más célcsoportot.

2015. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Apadnak magyarazd el a hatvanyozast. Mindenki beszervez maga ala egy kiscsoportot, aha. Mit gondol, o hanyadik szinten van az alapitotol? Ha mindenki tiz embert szervez maga ala, akkor egesz pontosan het szint mar lefedi Magyarorszag teljes lakossagat (tizmillio az ugye tiz a hetediken) csecsemoket is beleertve.

De tegyuk fel mindenki csak harom embert rak maga ala. Akkor eljuthatunk egesz 14 szintig, 3 a tizenotodiken ugyanis mar kb 15millio.


Nezzen mar utana kicsit mi az a piramisjatek, es hogy meddig mukodik. Kb az alapitoknak. A beszervezett kishalak mar csak szivhatnak vele.

2015. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%

A legtöbb mlm egy rohadt nagy átverés... 2 esetben van értelme vele foglalkozni,

1 ha olyan az eladandó termék, amit el is tudsz adni, így óriás hálózat nélkül is jelenthet jó bevételt.

2 ha a cégalapítás legelején szállsz be, és van üzletkötői tapasztalatod, mivel így a hálózat nagyrésze a sok bepalizott emberrel mind alattad lesznek.

2015. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!