Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha az apátok...

Mit csinálnátok, ha az apátok nem hagyna békén az MLM hülyeséggel?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tudja: MLM -> értékesítés, eladás saját erőből más termékét, másokat "be kell szervezned", hogy alattad értékesítsen, mert abból bónusz lesz, stb.

Nincs kiépített, jó, stabil ismeretségi körünk. Senkinek sincs pénze körülöttünk... Szerinte majd mindenkit meg lehet győzni. A termékek jók, de én nem akarok senkit megkeresni, mert zaklatásnak érzem. És 2 hete nem hagy, hogy írjak névlistát, mondtam hogy nem. És nem hagy vele. Én meg tiszta ideg vagyok, hogy felnőttem és még mindig nem képes elfogadni, hogy attól még hogy ő valamit akar, az nem biztos h azt én is szeretnèm. De azt se mondom neki, hogy kaka az egèsz, de lassan ott tartok. Ha jön a "szponzora" (aki alatt értékesít) mindig akkor hívja oda, amikor megyek látogatni. Megengedtem, hogy termékbemutatót tartson az albérletembe, mert ahol a szüleim laknak, az boruasztó, és nem érti h attól mèg h segítek, h nem erőltetem (vele ellentérben) arra h ne csinálja, az nem azt jelenti h engem ez érdekel.

És mondtam, de mintha meg se hallaná. Megrendezem helyettük a testvéreim szülinapját (kicsik még) és azt kapom cserébe h én hivogassam az ismerőseimet. Mit csináljak? A kapcsolatot nem akarom megszakítani de lehet h így kénytelen leszek.


2015. okt. 8. 00:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Az Amway. És 20 éve is csinàlta egyszer. Meg van róla győződve, hogy akkor azért nem működött, mert rosszul csinálta.


Előbb vennék én is apámtól hegesztőgépet, mint tisztítószereket, vitaminokat. Olyan furcsa tőle.


Köszönöm a válaszokat, sokat segít. :)

2015. okt. 8. 10:13
 12/28 A kérdező kommentje:
Zöld kéz ment mindenkinek :)
2015. okt. 8. 10:15
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kapásból a célcsoportodat tudod megcélozni egy termékkel, hanem keresned kell a célcsoportot, akkor halott az egész ötlet... És ez nem csak mlm-re vonatkozik, hanem akármilyen vállalkozásra.. Ha nincs meg a célcsoportod emiatt tukmálnod kell az emberekre, már húzhatod is le a rolót.
2015. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok ezzel, csak apám nem. Szerinte mindenki célcsoport. Mert mindenki használ mosogatószert, sampont, stb.-t... Igen ám, csak vki nem akar egyszerre 2700 ftért 1 L-es koncentrátumot venni...
2015. okt. 8. 10:24
 15/28 anonim ***** válasza:
30%
A helyedben megbeszélném úgy 10 közelibb ismerősöddel, hogy apád nagyon nyomul nálad, hogy adj neki MLM-hez címlistát, téged is irritál a nyomulása, de ha nem teszed meg neki, akkor besértődik. Az a kérésed, hogy álljanak szóba vele egy telefonhívás erejéig, és csak finoman passzolják le. Ezzel sokat segítenének Neked.
2015. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy megoldás, uttsó, de én biztosan megtiltanám, még a legjobb ismerősömnek is, hogy üzleti célra kiadja a személyes adataimat. Utána az bárhová kerülhet, apuka is belefoghat a következő meg az azutáni kísérletébe, engem ne hívogasson senki mosószerrel, Zepter-edénnyel, nyaralási klubbal, 7000 forintos hecsedlilekvárral meg az isten tudja, milyen marhasággal.
2015. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy te majd akkor fogsz névlistát írni, ha majd fantáziát látsz benne, és a saját üzletedet fogod építeni. Mindenki a SAJÁT névlistájából dolgozzon, mond meg az apádnak, hogy neki kell a saját névlistáját összehoznia, ez az ő névlistája. Ehhez neked semmi közöd! Ezt nem mondták neki, hogy saját névlistából kell dolgozni???

Amway-ezik? És már másodjára?

Szegényke...

2015. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%

Ez klasszikus pilótajáték, amelyet a törvény büntet! Magyarul átverés, becsapás, akik inditották, azok gazdagodnak rajta, a többieket kifosztják.

Múltkor hívták anyut is, olyan mobilszámról, amelyik nem írja ki, csak Privát számot. Hogy kisorsolták, nyert egy ajándékot, de ehhez el kell utaznia egy bemutatóra, hogy ott átvegye. És persze vásároljon, lehetőleg ócska vacakokat, jó drágán. Sikerült lebeszélnem, nem utazott el. A barátnője igen, ott kiderült, hogy MLM toborzás is volt, az "ajándék" egy filléres műanyag teaszűrő csodateával! De azért volt annyi esze, hogy nem vett semmit.

2015. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság, ha ilyen miatt meg akarod szakítani apáddal a kapcsolatot.

Szépen mond el neki, hogy te hogy látod ezt a dolgot, neked ez nem szimpatikus, te nem akarod magadat lejáratni az ismerőseid előtt, ezt értse meg, nem akarsz jobban belealakulni a dolgokba. Ha ő akarja, akkor csinálja, kívánod, hogy legyen sikere, de kérd meg őt, téged ezekbe ne vonjon bele mert te ezzel szemben elutasító vagy és te az ő gyereke vagy, nem egy ügyfél akit meg kell győzzön.

2015. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy ha szakmai oldalról vizsgáljuk nem biztos, hogy ez manapság olyan hallott ötlet. Ez már nem a 15 évvel ezelőtti mlm korszak, amikor bevitték a melóhelyre a mintát és ott próbálta meg tukmálni a kollégákra az illető, ma már itt a facebook stb. két sornyi mondat és egy kattintás és 200 ember tudomására hozod, hogy hello, van itt olcsón öblítő akinek kell, ennyi meg ennyi, jelentkezz, hozd a pénzt és adom.

A termékbemutató, ne az a baromság már 2015-ben.

2015. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!