Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt terhességnél egyedül...

Nem várt terhességnél egyedül vagy a párotokkal együtt csinálnátok tesztet?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk, de egyelőre nem terveztünk babát még. Mindkettönknek karrier tervei vannak 1-2 évre

Nem sok esélyét látom, hogy pozitív legyen mindig védekezünk gumival jó pár éve. Mindig ellenőrizzük nem volt gond vele egyszer sem.

Alapvetően késős a menstruációm 2-4 napot. Most viszont kezdek elbizonytalanodni, mert már 7 napot késik.

Nem szeretném feleslegesen felfújni ha tényleg vaklárma, viszont, ha mégsem szeretném ha együtt tudnánk meg.

Ki, hogy érezne ezzel kapcsolatban?



jún. 20. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"babát szeretnénk", de "nem várt terhesség"? Kicsit üti egymást. Inkább "váratlan" terhesség. Mást jelent.

Valóban nem várt terhességnél egyedül teszteltem és max. megírtam, hogy "nyugi, vaklárma".

A férjemmel meg együtt. Na nem úgy, hogy ott állt és nézte ahogy pisikélek, hanem ott volt a lakásban és egyből értesült.

jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz megbízható az eredmény, ha mindketten lepisilitek.
jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

7 nap késés még semmi. Nekem volt, hogy 12 napot késett az alapvetően pontos menstruációm és nem voltam terhes. Sok minden megboríthatja.

De ha megnyugtat, akkor tesztelj.

Én egyedül csinálnám, akkor is, ha tervezett a baba. Nekem kell rápisilnem, nem a páromnak, ehhez meg nekem nem kéne közönség. Ráadásul (én úgy tudom), hogy reggeli első vizeletből érdemes minden ilyesmit csinálni, szóval ezért nem kelteném fel, hogy álljon velem haptákban a pisinél.

jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsinálnám egyedül a reggeli első vizeletből.Ennyi nap késésnél már mutatnia kéne.
jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!