Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom miért nem akar terhese...

A párom miért nem akar terhesen szexelni?

Figyelt kérdés
A 6 hónapban van, de mióta terhes lett egyszer sem Elég nehezen bírom már szex nélkül. Ha megkérdezem miért nem akarja csinálni akkor azt mondja mert árt a gyereknek.

júl. 31. 07:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%
Mi sem igazán szexelünk mióta terhes vagyok. Illetve inkább mióta érezzük mozogni. Nem vagyunk eltiltva a szextől de nekünk borzasztó fura érzés így. Inkább nem erőltetjük.
júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
75%
23# ja és hozzàteszem nekem eddig álom terhessègem van. Nem igazán fáj semmim, nincs aranyerem, se viszerem, nem vízesedek, gyomorsav sem kínoz, de nem mindenki ilyen szerencsés! Plusz van aki alapból nem kívánja a szexet terhesen. Nálunk mondjuk nem ez a helyzet, egyszerűn kellemetlen h közben ott mocorog bent.
júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
82%
22# mondjuk szerintem "furcsa" az a házasság, ha az ilyen téma tabu, nem meri elmondani a feleség, hogy kellemetlen, fáj, viszket neki. Nem kéne ilyesmit szerintem szégyellni életünk szerelme előtt, már ha tényleg erről van szó, de ez megint csak találgatás.
júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
66%

Két gyerekünk van, kétszer csesztek ki velem a hormonok, nem igazán kívántam. De sosem lennék olyan önző gci, hogy nem teszek jót azzal, akit szeretek. Akár így, akár úgy. Nem is minden nap, de azért szerintem nagyon sggfej dolog azt mondani neki hogy bocs, nem érdekel, hogy te mire vágysz. De azért a kismama is igényel némi extra törődést, nyilván nálunk működött, némelyek meg aztán csodálkoznak, hogy a párjuk nem hordozza őket a tenyerén és nem hozza le a csillagokat is. Mire fel, ha viszonozni nem megy? Akinek nem inge..

Ja, mielőtt megtaláltok, hogy álomterhességek, közlöm, hogy több hetes vérezgetés, félidőig hányás, gdm, magas vérnyomás, 2 császár.

júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
66%
Nálam is szinte ugyanez volt #26. A pasi az önző, mert szexet akar, de a nő az nem önző, mert hónapokig nem akar szexelni. A házasság arról szól, hogy egymást boldoggá tegyük, ha kell akkor áldozatot kell hozni és ha mindkettő fel képes feláldozni magát a másikért, és nem a saját boldogságát hajtani, hanem a párjáét, akkor lesz egy házasság tökéletes. Ismétlem, nem csak az egyik félnek kell áldozatokat hozni, hanem mind a kettőnek. Onzoseg nem lehet egy jól működő kapcsolatban, mert az számít neked, hogy a másiknak jó legyen.
júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
70%

Én jelenleg a második trimeszterben vagyok, nem volt se rosszulletem se semmilyen egyéb komplikaciom.

Viszont én sem annyira kívánom a szexet hogy őszinte legyek. Egyrészt a hormonok miatt, másrészt nem látom magam túl szépnek növekvő hassal és nyilván így kellemetlen.

Ettől függetlenül tudom és értem hogy a férjemnek igénye van rá ami természetes és nem olyan nagy ügy így vagy úgy megadni neki a kielégülést. Én is úgy gondolom hogy ha szeretjük a másikat akkor reális határokon belül megadjuk neki amit szeretne.

Persze van az a szitu amikor nem, de egy probléma mentes terhesség szerintem nem kifogás.


#22 a durexnek van ilyen nagyon természetes cuccú sikositoja, alig nyálasabb mint a víz, próbáljátok ki, mi azt használjuk mert a hormonok miatt nem úgy nedvesedek és nekünk bevalt.

júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
66%
20#-as Ha csak miatta vetted rá magad, akkor baromi élvezetes lehetett, hogy közbe alig vártad, hogy vége legyen. :) Minden férfi álma. :D Én szeretném, ha a párom úgy lenne velem, hogy nincs rosszul, komfortos és őszintén akarja, nem csak azért, hogy egye fene nekem legyen jó. :D
júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
67%

Az elso trimesztert vegighanytam, hiaba volt kezem meg szam, akkor sem volt kedvem hozza. A masodik trimeszter jo volt, akkor tobb kedvem volt hozza. Most 37 hetes vagyok. Masfel honapja doglodom a forrosag miatt, fent van a savam, nem kapok levegot, rosszul alszom. Elveszitettem a kontrollt a testem felett.


A ferjem szerencsere nem taho, nem dugja le a torkomon a farkat, csak mert uriteni akarna. Volt olyan maskor is, amikor nem szexeltunk hetekig, mas okokbol, egyikunk sem ment felre.

júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy ember, azt azért elfelejtettétek hogy itt az a szituáció hogy a kérdező párjának semmi eü oka nincs erre, az orvos nem tiltotta és a nő sem azt mondja hogy "figyelj drágám ezért és ezért nekem nem esik jól, nincs hozzá kedvem", hanem azzal a bullshittel jön hogy "árt a gyereknek". Na most akkor a nő vagy bolond vagy hazug. Fszrt nem mond igazat?
júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
46%

"kérdező párjának semmi eü oka nincs erre"

Erre vonatkozóan PONT nincs információ a kérdésben.

Az árt a gyereknek éppenséggel jelentheti azt is, hogy az orvos nem ajánlotta, csak ilyen egyszerűen közli a csávóval.

júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!