Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy 29 hetes...

Az normális, hogy 29 hetes terhesen, sokszor azt érzem, mintha egy tégla (vagy akár kettő) lenne a hasamban? Ha sétálok, akkor meg különösen.

Figyelt kérdés
Sokat feszül és keményedik is a hasam. 2 hét múlva van a legközelebbi időpontom a nőgyógyásznál.Első baba lesz, tehát lehet, hogy ez teljesen normális, csak én még nem tudom, mi az, ami oké, és mi az, ami nem.
2020. jan. 29. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
25 hetes vagyok, kb egy hete előfordul. Mintha kő lenne benne és lent. Ha pihenek, vagy simogatom akkor elmúlik. Nem vagyok szakértő, lehet a baba van lent, vagy nyúlnak a szalagok. Magnéziumot szedek rà.
2020. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magnéziumot kezdj el szedni nagyobb dózisban. Én Magnerotot szedek 3x2-t és nagyon ritkán van ilyen. Most vagyok a 35. héten.
2020. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mozgástól, helyzetváltoztatástól , hólygatelítődéstől keményedhet ebben a korban már. Azért már van mérete és súlya is a méhnek. Magnéziumot kell szedni. Én is 3x2-t szedek 500 mg-osból.

Nekem azt mondta a doki nagyjából napi 10 alkalom még normális.

2020. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek. Vettem is ma extra magnéziumot,mától többet szedek!
2020. jan. 30. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni, 31 hetes vagyok. Napi 4x2 magnéziumot kell szednem, ennek ellenére vannak keményedések, görcsök.
2020. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!