Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom miért nem akar terhese...

A párom miért nem akar terhesen szexelni?

Figyelt kérdés
A 6 hónapban van, de mióta terhes lett egyszer sem Elég nehezen bírom már szex nélkül. Ha megkérdezem miért nem akarja csinálni akkor azt mondja mert árt a gyereknek.

júl. 31. 07:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
39%

Megmondta, úgy érzi árt vele, mégse érted?

Halálraítélt a kapcsolatotok.

júl. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De az orvos mondta, hogy lehet
júl. 31. 07:11
 3/33 anonim ***** válasza:
41%
Halálra ítélt, de nem a miattad, hanem miatta.
júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Nos, ha az orvos szerint lehet, akkor előfordulhat egy olyan elképzelhetezlen lehetőség is, hogy a párod a terhesség miatti hormonkoktéltól, a dög melegtől, az állandóan jövő menő frontoktól, a hasában egyre növekedő és lassan már szerveit is kisebb helyre szorító gyermeketek miatt, esetleg ezek kombinációja okán talán nem érzi magát a legfényesebben és ilyenkor az embernek a mindennapos létezés is tud nyűg lenni, nem hogy még a szex... 🤔
júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
12%
Lehet csak veled nem, kuld at hozzam ;)
júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%

2, akkor dugd meg az orvost!

A parod teste, a parod érzései, ő dönti el.

júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
16%
Addig keressél helyettesítőt. Nem ő az egyedüli nő a világon. Elmondom neked: Ha megszületik a kicsi, mindent arra fog ráfogni, akkor azért nem lesz dugás.
júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
63%

Nőként mondom, hogy ezek szerint csak ráfogja...viszont rengeteg valódi oka lehet.

Nekem például valamiért szinte a terhesség legelejétől iszonyatosan érzékeny volt a hüvelyem, a sima orvosi vizsgálat is nagyon fájt hüvelyi úton, pedig előtte észre sem vettem szinte. Szárazabb is voltam a szokásosnál.

(Ezektől függetlenül próbálkoztunk, mert igényem volt rá, csak sokkal több odafigyelést és türelmet igényelt.)

A kérdés inkább az, hogy vajon a párod miért nem vallja be az igazi okot. Ha egyébként rendben van a kapcsolatotok, a bensőséges viszony megvan, akkor óvatosan puhatolózhatsz, hangsúlyozva, hogy megérted azt is, ha valami más probléma van, nem fogod erőltetni.

júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
23%
Az orális szex nem árt a kicsinek, azt mire fogja, hogy azt sem csinálja? Bocsi de ha szeretne és kívánna, akkor neki is hiányozna a szex bármilyen formája. Szülés után még aztán bőven lesz mire fogni ha már most kezdi.. Megkapta tőled amit akart, nincs már szüksége arra hogy szexeljetek. Gondolom terhesség előtt se volt egy nagy étvágyú bevallalos nő. Ezekből terhessegtol kezdve általában 0 szex lesz.
júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%

Én, aki imádott szexelni, sem kívánom sajnos egyáltalán, mióta terhes vagyok. Nem is esik olyan jól, mint előtte. Nagyon nagy változások zajlanak ilyenkor egy nőben, nem szándékos. Az én férjem megérti, hogy csak jóval ritkábban van. De azért néha ráveszem magam meg máshogy is ki szoktam elégíteni. Erőltetni úgyse lehet, de próbáljatok erről még (szemrehányások nélkül) beszélni.

Egyébként van akinek egész végig tilos, ők is kibírják valahogy.

júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!