Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom miért nem akar terhese...

A párom miért nem akar terhesen szexelni?

Figyelt kérdés
A 6 hónapban van, de mióta terhes lett egyszer sem Elég nehezen bírom már szex nélkül. Ha megkérdezem miért nem akarja csinálni akkor azt mondja mert árt a gyereknek.

júl. 31. 07:08
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
83%

Éppen egy élet növekszik benne, a ti gyermeketek.

Valószínűleg a terhesség megviseli, főleg atestét.

hidd el, hogy embernek létezni is nehéz ilyenkor.

Ritka nagy paraszt vagy, hogy még te nyalogatod itt a sebeidet

júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem mik ezek a kommentek. Ha valakit szeretünk, akkor kielégítjük, akkor is ha terhesek vagyunk, mert ez csak egy állapot, nem betegség. Aztán meg csodálkoztok, hogy a férjeitek félre járnak. Én is szültem 2x is, de eszembe sem volt megvonni a szexet a férjemtől. Az első hónapokban a hányás miatt nem igazán szexeltünk, a férjem megértő volt, látta, hogy szarul vagyok. A második trimeszter már jobb volt, ott csináltuk sokszor, a harmadik trimeszter pedig, mikor-hogy. Oké, hogy az ember n

szarul érzi magát terhesen, de azért néha lehetne hozni egy kis áldozatot azért az emberért, akit szeretünk.

júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
86%

"Ha valakit szeretünk, akkor kielégítjük, akkor is ha terhesek vagyunk"

Ha valakit szeretünk, akkor nem erőltetjük rá magunkat az akarata ellenére.

júl. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
43%
De ez nem erről szól, oké, hogy valakinek nincsen kedve szexelni, de hónapokig, évekig? Aztan meg megy a sírás, hogy megcsalt a férjem. Nem mindig a pasik a szemét ládák amúgy
júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
75%
Boldog 18 évnyi gyerektartás fizetését neked. 😊
júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%

16,

Az a nő, akinek nem kellemetlen és nem teljesen frigid, fog magától is szexelni terhesen.

Amelyiknek meg kellemetlen, azzal nagy élmény lehet ám erőltetve szexelni.

Egyébként egy terhesség 9 hónap + 6 hét gyermekágy. Amelyik férfi ezt szükség esetén nem bírja ki fél lábon is, azzal nem érdemes gyereket vállalni. Ilyen egyszerű.

18 éve vagyunk együtt a férjemmel. Annak ellenére, hogy mindketten "nagy étvágyúak" vagyunk szex terén, volt jó pár szexmentes időszakunk, mégse mentünk szét, mert nem vagyunk állatok. A terhesség pont ilyen időszak volt. Nem voltam eltiltva, de egyszerűen annyira nem volt komfortos, ahogy a gyerekünk mint valami kis alien uralta a testemet, hogy az utolsó gondolatom volt a szex. Az orálistól meg szó szerint hányni tudtam volna. Na az a pasi is elmehet a francba, aki az émelygő párja torkán letolja, hogy "na legalább ezt".

júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
46%

Mindenki azt fújja, hogy ne erőltesse rá magát, ha a párja nem akarja.

Azon senki nem akad fenn, ha a terhes nő nem mondja meg, hogy nincs kedve, nem esik jól stb., hanem azzal rázza le, hogy a szex árt a babának?

Én leírtam, hogy valószínűleg nem mond igazat, de próbálja a kérdező kipuhatolni a valós okot, hátha megoldható a helyzet, erre lepontoztak, mindenki más meg csak azt írja, hogy érthető, ha nincsen kedve (ergo szerintük is hazudik, mert erről egy szót sem mondott).

Tehát ez a része rendben van, az apának meg le kell nyelni egy nyilvánvalóan kamu indokot... hát szerintem meg ez így nem normális. Nem értem, miért nem elvárható egy terhes nőtől, hogy elmondja, mi a valódi baj. Ti nem akarnátok tudni?

júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
47%
Mindenki jön azzal, hogy milyen szrul van a csaj, stb, ezért a pasi önző, pedig erről semmit nem írt a férj. Rengeteg nőnek semmi baja terhesen, pl nekem se volt, de igen a libidom is nagyon alacsony lett a hormonok miatt, viszont ettől függetlenül azért legalább 1-2 hetente 1x-2x így vagy úgy volt szex, vagy rendes, vagy orális, mert attól, hogy nekem nem volt úgy kedvem hozzá, a férjem libidojat nem mozditottak el a hormonok..és bár tudom, hogy ő az a típus, aki sosem csalna meg, akkor is hűséges lenne, ha évekig nem szexelnenk, attól még mivel szeretem őt, nem vagyok olyan önző, hogy ennyit ne adjak meg neki. Szóval ha amúgy nincs rosszul a csaj, csak simán nincs kedve - hiszen az orvos szerint is mehet a szex -, akkor én ebben a helyzetben nem adok igazat a nőnek
júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk fordítva volt, a férjemet zavarta, hogy bekopogtat a kisfiunkhoz.


De amúgy gondolj bele: hogy mikor van egy másik ember a hasában, nyom itt-ott, közben lehet fáradtabb is a szokásosnál, meg a hormonok összevissza citeráznak, simán benne van, hogy a háta közepére sem kívánja.

És igen, attól hogy orvosilag nem árt a gyereknek, lehet, hogy őt is zavarja, mint az én férjemet, a közösülés maga, akár ütögetésnek vizionálja.

Próbálj meg olyan bulit kezdeményezni, ahol nincs behatolás, hátha ahhoz lenne kedve. De ha nincs, akkor is legyél kérlek megértő.

júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk is fordítva van, én vagyok terhes, kívánnám is a dolgot, de a férjem egyáltalán nem akarja, túl fura neki, aggódik a baba miatt hiába tudja, hogy nem árt vele neki.

De amúgy amikor végre egyszer mindkettőnknek volt kedve és csináltuk volna akkor engem elkezdett iszonyatosan csípni a megszokott sikosítónk, pedig terhesség előtt gond nélkül használtuk, aktus után pedig néhány óráig olyan érzésem volt, mintha hüvelygombám lenne. Beszéltem erről nőgyógyásszal, azt mondta teljesen normális, nagyon sok minden változik most odalent. Előfordulhat hogy a párodnak is hasonló problémája van, csak túl kínos neki erről beszélni

júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!