Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hová utaznátok 5-6 hónapos...

Hová utaznátok 5-6 hónapos terhesen, akar repülővel, akár autóval?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én bárhová elutaznék, már ha 1-2hétről lenne szó, és nem vagyok veszélyeztetett terhes. Mi majd egyiptomba megyünk amikor 5-6 hónapos terhes leszek. Az úttal nem hinném hogy gondom lesz mert igazából csak 3,5 óra repülővel.

2020. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mindenképp Európán belül! Afrika, Ázsia necces, hogy valamit benyelsz. Mi olyan utat tervezünk, ahol bőven van látnivaló strandoláson kívül is. Az is fontos lehet, hogy később még vissza tudjatok menni ha mégsem bírnád a gyaloglást és nem tudtok mindent megnézni.


Mi ezeken gondolkozunk márciusra: Lisszabon, Barcelona, Róma


Innen is tudsz inspirálódni:

[link]

2020. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hollandia pl. Engem nagyon érdekel. Meg Párizs.
2020. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit "fiatalabb" terhesen (13-14. héten) voltam kinn az Egyesült Államokban, a lehető legjobb időszak volt, a 4-6. hónap között voltam a legaktívabb, elmúlt az egész napos émelygés, de még nem kezdődött az "itt fáj-ott fáj" korszak :D Annyi plusz történt a nem terhes repüléseimhez képest, hogy sokkal jobban figyeltem rá, hogy 1-1.5 óránként sétáljak, és a két felszállás előtt szúrtam vérhígítót. Minden rendben volt, így csinálnám máskor is :) Én olyan helyre nem mennék, ahol nagyon más a higiénés környezet (Afrika, Ázsia, Dél-Amerika bizonyos területei), illetve ahol még oltás is kéne a biztonságos utazáshoz. Ilyen szempontból az Egyesült Államok nagyon jó választás volt, egy nemzeti parkban lévő "pottyantósban" is volt kézfertőtlenítő, wc papír és ülésletakaró a hegytetőn... Egy magyar kórházban több veszély leselkedett volna ránk :D
2020. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hónaposan Szarajevóban voltam repülővel. Ez volt pont lefoglalva, de amúgy bárhova elmennék, ha nem lenne komoly eü. panaszom.
2020. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De amúgy szülés után 8 hónappal voltunk Koppenhága-Malmö úton.

Most meg már 1 éves a pici és Lisszabon-Cascaisban megyünk májusban.


Nem tudom milyen útra gondolsz pontosan, strandolós vagy milyen, de pl ezek is jók szerintem.


Előző vagyok

2020. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sehova. De nekem program császárom volt mindkétszer, nem kockáztattam volna, hogy külföldön bármi legyen... De ha te úgy érzed, és az orvosod sem ellenzi, menj bátran :)
2020. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!