Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van az bal oldalon...

Mért van az bal oldalon fekszem úgy mozog a baba? Mint aki ki akar ugrani ahogy megfordulók jobbra befejezi a mozgást 😒Pedig bal oldalamon szoktam aludni így elég rosszul alszom már .

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy nem kényelmes neki úgy..
2019. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezt nem tudom de.nekem is pont igy volt. Masik oldalon kellett mindig fekudnom.
2019. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen , erre gondoltam de elég furi ez 😁😁 .
2019. nov. 27. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom nem tetszik neki valami. Habar a verkeringes miatt meg a bal oldalon alvast javasoljak. Probalj kicsit mocorogni hatha o is arrebb helyezkedik. Vagy tamaszd meg kismama parnaval a hasad alatti reszt, esetleg probalj meg a terded koze parnat tenni. Hatha valamelyik kimozditja a babat egy neki is kenyelmes pozicioba.

Nekem amugy ugyanez van csak a jobb oldalon. Mondta multkor a doki hogy ugy fekszik hogy a jobb csipo csontom mogott van a feje. Gondolom azon az oldalon pont a fejetol veszem el a helyet. De biztos fog meg helyezkedni.

2019. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyik babámmal csak a hátamon tudtam aludni vagy max úgy, hogy a hátam megtámasztottam kismamapárnával és félig oldalt félig háton feküdtem. Mindkét oldalamon fekve ezt csinálta, bár csak az utolsó kb 1,5 hónapban.

És pont nem javasolják a háton alvást...

Másik gyerek meg akkor csinálta ezt, ha a hátamon feküdtem, bármelyik oldalamon elvolt.

2019. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ez a jobb oldalon van. De uhn láttuk, hogy ott fekszik, így gyakorlatilag rajta fekszem. Nekem muszáj a bal oldalamon aludni, mert addig rúg, mocorog, míg meg nem fordulok.
2019. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 khniki ***** válasza:
100%
Mert ő nem szereti, ha azon az oldalon alszol. De ez később még változhat.
2019. nov. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rakj alá egy kispárnát, hidd el rá fekszik. Én sem hittem el. Lóg a hasadban és kínlódik. A kispárna beválik ☺️
2019. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!