Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés ellen ki, mit...

Székrekedés ellen ki, mit használ?

Figyelt kérdés
Jelenleg 29 hetes várandós vagyok és sajnos pénteken kicsit erőlködtem székelés közben, emiatt barnás váladék ürült. Bementem a kórházba de akkor eszembe sem jutott, hogy esetleg székrekedés lehet a titok nyitja, mivel más probléma is van a várandósságommal. Péntek óta nem sikerült sajnos wc-re mennem. Egyszerűen bármit csinálok semmi sem használ, pedig érzem, hogy szükségem lenne rá. Mindent bevetettem de sajnos ágynyugalomra vagyok ítélve, mivel picit rövidült a méhnyak illetve a méhszáj felpuhult. A nap kb 98%-ban fekszem. Az anyósom ajánlotta a tamarinlekvárt, miszerint lazítja a székletet. Más is próbálta már? Tényleg beválik?

jún. 9. 15:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Magnosolv az elején és Laevolac a végefelé a terhességnek segített.
jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm😁Az 1.trimeszterin még nekem is fedte a méhszájat,de szerencsére nekem a másodikra feljebb ment. Most a gyerekem fedi, mert befordult harántból farosba.Azóta rajta ül🤦🏽‍♀️

12 hetesen aug.22-re írtak ki. Azóta mindig korábbra teszik, de ugye, már nem írják át.

#1

jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ohh, de jó neked. Nagyon reménykedem, hogy a 36.hétre feljebb megy. Nálunk a terminus augusztus 28 lett volna de az orvosom azt mondta, hogy augusztus 22. 😆😊 Mondjuk nálunk ha továbbra is így haladunk akkor császármetszés lesz egy korábbi időpontban. Nálatok kisfiú vagy kislány várható?
jún. 9. 16:15
 14/20 anonim ***** válasza:
#13! Hát, ha nem fordul be, akkor nekem is. Kisfiú🩵 Neked?
jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nálunk is kisfiú. 😊 Már van egy 4,5 éves kislányunk úgyhogy ez viszonylag új terep lesz számunkra. 😊
jún. 9. 16:23
 16/20 A kérdező kommentje:
Biztos befordul, azt olvastam valahol, hogy amég több a helyük addig befordulhatnak. Mi budapestiek vagyunk és területileg a honvéd kórház az illetékes kórházunk. Esetleg ti is budapestiek vagytok? Szívesen beszélgetnék akár privátban is sorstársakkal. 😊
jún. 9. 16:24
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Tamarinlax lekvár
jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#16! Írtam privátot.

#14

jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tej es savanyusag le 🤣

Nekem ettol mindig megindult.

jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az egyetlen, ami bevált, az útifűmaghéj volt. Mellé plusz egy liter (összesen minimum 3 liter) víz naponta.
jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!