Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi székrekedés ellen?

Terhességi székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
A 12. héten vagyok, néhàny hete nem tudok elmenni normàlisan nagywcre. Maximum egy-két bogyót tudok magamból kipréselni. Ittam tejre gyümölcslevet is, és nekiàll görcsölni a hasam, mintha végre sikerülne, jön az inger, aztàn méhgsem megy. Nàlatok mi vàlt be?

2020. jan. 19. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

A tej+gyümölcs csak babona!

Egyél sok zöldségfélét, és igyál naponta legalább 3-4 liter édesítetlen folyadékot. Meg esetleg az aszalt gyömölcsök, illetve teljes kiörlésü pékáruk is segíthetnek.

2020. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az inzulinrezisztenciàm miatt csak cukrozatlan, teljeskiörlésű péksüteményeket fogyasztok illetve sok vizet és teàt iszom (természetesen cukor nélkül, pici citromlével ízesítve) :/
2020. jan. 19. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már mindent próbáltam amit a dokik is mondtok, mindent betartottam, mellette sokat sétáltam, de semmi, kb 2 hónapja én is csak potyogtatok...

Amik a terhesség előtt beválltak, azok most semmit sem érnek nálam.

24 h

2020. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Zabkasat eszem reggelire, egy kanál chia maggal. Ha ez sem elég akkor ott van az utifumaghej. És sok vizet kell inni.
2020. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Glicelines kúp.Volt mikor kettő kellett.
2020. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat! Szerintem màr nekem is csak a kúp fog hasznàlni. :(
2020. jan. 19. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Parafin olaj, napi 1 evőkanál. Vasat kellett szednem, attól még erősebb lett a normál székrekedésem. Az olaj viszont megoldotta, 2 naponta gond nélkül tudtam vécézni. Nem jó az íze, de az életminőségem nagyban javította.
2020. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam lenmag, joghurt, aszalt gyümölcsök, szilvalekvár, Mira víz, szinte mindent, végül a Hamanek happy fruit őszibarackos bébiétel segített.
2020. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

útifű maghéj joghurtba keverve (2 púpos kiskanállal), így a "kocsonyás" állaga abszolút kezelhető, és vagy 4 liter víz naponta

36hkm

2020. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!