Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni székrekedés...

Mit lehet tenni székrekedés ellen?

Figyelt kérdés

23 hetesek vagyunk, vérzés miatt ágynyugalomban, és progeszteront is szedek.

Azt gondoltam, hogy ezek miatt kicsit lassabb lesz az emésztés, de azt nem, hogy ennyire. Miután két napig nem volt széklet, tegnap úgy begörcsöltem, hogy sírtam a fájdalomtól. Iszok napi 2 gyenge kávét, az sem segít, most a Magnosolv volt a megoldás, attól hasmenésem szokott lenni, gondoltam majd szépen kiürülök tőle. Ez részben be is vált, de még ma is kicsit megy a hasam, illetve kicsit görcsölök.

Van valami megelőzési lehetőség? (eszek gyümölcsöt, és igyekszem egészségesen tápálkozni)



2020. júl. 6. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom. Egy darabig töl jó minden de utána vagy székrekedés vagy hasmenés napokig. Most a vas bezavart szerintem mert a magnéziumtól nekem is volt hasmenésem.

Most meg székrekedés.

Borzasztó.

2020. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rost
2020. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Több rost és sok-sok folyadék.
2020. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Több magneziun
2020. júl. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Magnéziumból a maximumot szedem, vizet rengeteget iszok, és napi többször eszek zöldséget, gyümölcsöt.
2020. júl. 7. 07:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet a vastól van, mint nekem.

Szedj több magnéziumot, mert can egy kis hashajtó hatása ami néha bejön.

Nekem a reggeli kávé általában segít. Ha nem akkor nagyon sok gyümölcsöt eszek ami meghajt valamennyire.

2020. júl. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kefir,tejfol magaban ,par kanal olivaolaj,valakinek a lenmagos zsemle valt be.
2020. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Almaecet segíti az emésztést, plusz sok fermentalt zöldség(kovászos uborka, savanyú káposzta, kefir, joghurt)
2020. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!