Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés ellen mit lehet...

Székrekedés ellen mit lehet tenni, v enni?

Figyelt kérdés
érdekes eddig sosem volt,most viszont 4 napja igen,nagyon rossz.pedig semmi nem változott az étrendemben.
2009. szept. 1. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is feltettem tegnap ezt a kérdést, kaptam is sok javaslatot, az első be is vált:-). Vettem friss szilvát meg aszaltat. A frissből megettem egyet, és 3-4 db aszaltat. Fél órán belül megvolt az eredmény. Próbáld ki! De a szilvalekvár is jó. Sok sikert:-)!
2009. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tamarin lekvár vagy Tamarinlax (szilvalekvár végülis) most az új neve.Én is azt eszem. Fél evőkanál egy nap nekem ez vált be. Más hashajtót nem szabad mert alhasi vérbőséget okoz (vetélés valószínübb).

2009. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a védőnőm zabkorpát javasolt natúr joghurttal.

Sok sikert!

2009. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szilvalekvárt ettem, és nagyon jól bevált. Azért nem szabad túlzásba vinni, mert hasmenést okozhat. Ja, és naponta min. kétszer gyümölcsöt eszek.
2009. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!