Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés ellen mit tudok...

Székrekedés ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok és pár napja székrekedéssel küzdök és emiatt nagyon fáj a hasam. Mit tudok ellene tenni?
2008. okt. 30. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Normaflor (ez gyorsabban hat)

Be jo a kefir is , jo sok.


38 hetes kismami

2008. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok-sok víz,séta,több rostos étel,nyers vagy párolt zöldség,gyümölcs,natúr gabonapelyhek,zabkorpa,aszalt szilva,sütőtök.
2008. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok-sok víz!!

Vagy szilvalé + aszalt szilva!

Vagy egy laza kismamatorna is serkentheti az emésztést.

Üdv

2008. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az aszalt sárgabarack is jó.
2008. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy evőkanál kölesre igyál vizet.

Rostban gazdag ételek, sok folyadék, sok mozgás.

2008. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kölest teszek kefírbe vagy joghurtba, vagy van az Aldiban nagyon finom 100%-os körtelé, - na, mire hazaértünk, pedigcsak 15 perc, már rohantam is wc-re... :-) Igaz majdnem az egész 1 litert megittam, ahogy kijöttünk a boltból...
2008. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy napi paradicsomlé ivászat tett jót :) Ha nem ég a gyomrod és szereted, akkor próbáld ki.
2008. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ÉN terhesség elejétől küzdök a szorulással. Tapasztalat. Glicerin kúp, s attól fél perc múlva már van is széklet. (Nem szívódik fel, ki jön a kúp is egy az egyben.)Utánna pedig minden reggel egy dl Ferenc József keserű víz éhgyomorra. Ez tuti hat, legalább is nálam. Laevolac szirupot is próbáltam nálam semmi.Rost, és gyümölcsben gazdak étrendet, nem hatott semmit. Szilvalekváros buktától ált. szokott lenni széklet, de akkor megeszek egy fél tepsit, amiben több mint egy pohárnyi szilva lekvár van.
2008. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!